RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Dubaj, ZEA - praktyczne informacje

FORMUŁA 1 W ABU DHABI 2024

Przeżyj weekend pełen emocji podczas wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Abu Dhabi!
Spędź  niezapomniany czas w jednym z najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie - Abu Dhabi.
Odkryj ekscytującą atmosferę wyścigów, kiedy bolidy przemierzają zakręty pod oszałamiającymi światłami wieczornego nieba !

Co Was czeka podczas wyjazdu ?

- 4 noce w tętniącej życiem stolicy Państwa- Abu Dhabi w hotelu 4*
- 1 wycieczka w cenie:
  • półdniowa wycieczka „ Magiczne Abu Dhabi” z polskojęzycznym przewodnikiem
- 3 dni niesamowitych wrażeń podczas wyścigów  F1 Grand Prix Abu Dhabi
(bilety siedzące w cenie strefa North Straight Grandstand), w tym wstęp na koncerty

Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Wylot z Warszawy – Przylot do Dubaju

Spotkanie z pilotem Unique Moments na lotnisku w Warszawie i bezpośredni lot do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Czas przelotu wynosi ok. 6h. Różnica czasu w Dubaju to GMT +4.

Po przylocie czeka nas transfer do hotelu w Abu Dhabi.

Nocleg# 1 Ramada Abu Dhabi Corniche 4*  lub podobny LINK

Dzień 2 - Półdniowa wycieczka po Abu Dhabi i pierwszy dzień Gran Prix F1 (sesja treningowa)

Po śniadaniu wybierzemy się  w magiczną podróż po Abu Dhabi. Naszą 4 godzinną wycieczkę rozpoczniemy od wizyty w słynnym Meczecie Szejka Zayeda, który jest obowiązkowa atrakcją dla zwiedzających. Niesamowite wielkie białe kopuły i minarety z pewnością Was zahipnotyzują. Następnie cofniemy się w  czasie odwiedzając Heritage replikę starej pustynnej osady. Na trasie czeka nas również niesamowity widok na wieżowce, plażę Marina i słynny hotel Emirates Palace. Po wycieczce wybierzemy się na tor Yas Marina Circuit, aby obejrzeć sesję treningową.

Po wyścigach odbędzie transfer do hotelu, a chętne osoby mogą zostać na koncercie znanych artystów muzycznych. (powrót we własnym zakresie).

Po przyjeździe do hotelu będzie czas na wypoczynek. 

Nocleg# 2 Ramada Abu Dhabi Corniche 4*  lub podobny LINK

 

Dzień 3 - Sobotnie kwalifikacje

Po śniadaniu odbędzie się przejazd na sesję kwalifikacyjną do niedzielnego wyścigu głównego, a następnie koncert znanych artystów muzycznych. Po koncercie powrót do hotelu i czas wolny.

Nocleg #3   Ramada Abu Dhabi Corniche 4*  lub podobny LINK

Dzień 4 - Finał Formuły 1 o Grand Prix Abu Dhabi

Transfer na tor Yas Marina Circuit, na którym odbędzie się finałowy wyścig o Grand Prix Abu Dhabi, który zamyka sezon najszybszych kierowców świata. Tego dnia będziemy mieli okazje oglądać i kibicować naszym faworytom podczas wyścigów.

Po wręczeniu nagród odbędzie się ostatni koncert zamykający to niesamowite wydarzenie. Tor widział już wiele znanych gwiazd takich  jak Beyonce, Paul McCartney, Guns N’ Roses, Eminem, Jay-Z, Rihanna, Usher, Lionel Richie, Swedish House Mafia i wiele  innych sław.

Po koncercie powrót do hotelu.

Nocleg #4   Ramada Abu Dhabi Corniche 4*  lub podobny LINK

Dzień 5 - Wylot do Warszawy

Wymeldowanie z hotelu oraz transfer na międzynarodowe lotnisko w Dubaju bądź wycieczka po Dubaju z polskojęzycznym przewodnikiem przed wylotem do Polski.

Wycieczka „Odkryj Dubaj” za dopłatą  cena od 65 USD/os. (zapisy maksymalnie do 35 dni przed wyjazdem, organizacja wycieczki w przypadku zadeklarowania się wszystkich uczestników).
Przygodę rozpoczniemy od wizyty w Muzeum Dubaju, gdzie poznamy historię tego starożytnego miasta. Następnie przepłyniemy zatokę dubajską tradycyjną taksówką wodną zwaną „abra”. Przespacerujemy się po tętniącej życiem dzielnicy Deira, gdzie znajduje się największy targ złota (Gold Souk) i targ przypraw (Spice Souk). Kolejnym punktem na trasie jest przystanek przy wspaniałym meczecie Jumeira, który jest doskonałym przykładem współczesnej architektury islamskiej. Drugi przystanek to Pałac Zabeel, gdzie będzie chwila na zdjęcia. Miniemy również Flagę Union House, która ma wielkie znaczenie historyczne dla narodu. Jadąc drogą Szejka Zayeda czeka nas panoramiczny widok na wieżowce, muzeum przyszłości, Dubai Frame oraz największy budynek świata Burj Khalifa. Naszym ostatnim przystankiem będzie plaża Jumeirah, przy której znajduję hotel w kształcie żagla Burj Al Arab jedyny w swoim rodzaju 7* obiekt na świecie.

Przylot do Warszawy ok. godz. 21:50 - koniec ekscytującej podróży

Dodatkowe informacje

  • Program zwiedzania, kolejność, linie oraz rozkład lotów może ulec zmianie, Organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów
  • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 22 osoby
  • Uczestnik jest zobowiązany do śledzenia aktualnych restrykcji wjazdowych: link
  • Oferta wymaga potwierdzenia
  • Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego paszportu (min. 6 miesięcy od daty powrotu)

 

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.