RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Dubaj, ZEA - praktyczne informacje

SYLWESTER W DUBAJU

Odkryj niesamowite sylwestrowe atrakcje Dubaju. Spędź noc sylwestrową w blasku księżyca i podziwiaj fajerwerki rozświetlające niebo nad miastem. Poznaj orientalne bogactwo jednego z najbogatszych i niezwykłych miast świata Abu Dhabi.
 
Co Was czeka podczas wyjazdu?
 
- 8 nocy w jednej z największych metropolii świata w Dubaju
- 2 wycieczki w cenie
 • półdniowa a wycieczka po Dubaju z polskojęzycznym przewodnia
 • całodniowa wycieczka do Abu Dhabi z polskojęzycznym przewodnikiem
- opieka polskiego pilota podczas całego wyjazdu (na wyłączność grupy!)

Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Wylot z Warszawy

Wieczorny wylot z Warszawy na międzynarodowe lotnisko w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Czas przelotu wynosi ok. 6h. Różnica czasu w Dubaju to GMT +4.

Dzień 2 - Przylot do Dubaju i półdniowa wycieczka po Dubaju

Przylot wczesnym rankiem na międzynarodowe lotnisko w Dubaju. Po krótkim odpoczynku w hotelu naszą przygodę rozpoczniemy od wizyty w Muzeum Dubaju, gdzie poznamy historię tego starożytnego miasta. Następnie przepłyniemy zatokę dubajską tradycyjną drewnianą taksówką wodną zwaną „abra”. Przespacerujemy się po tętniącej życiem dzielnicy Deira, gdzie znajduje się największy targ złota (Gold Souk) i targ przypraw (Spice Souk). Będzie okazja do zakupienia aromatycznych przypraw i lokalnych produktów. Podczas przejazdu wzdłuż wybrzeża  zrobimy krótki przystanek przy wspaniałym meczecie Jumeirah, który jest doskonałym przykładem współczesnej architektury islamskiej. Następnie  kierowca zatrzyma się przy plaży Jumeirah, aby każdy mógł uwiecznić na fotografiach znany na całym świecie 7-gwiazdkowy hotel w kształcie żagla- Burj Al Arab. Ostatnim punktem na trasie będzie sztuczna wyspa Palm Jumeirah i przejażdżka jednoszynową kolejką zwaną Monorail, która kończy swoją trasę przy najsłynniejszym hotelu w Dubaju Atlantis the Palm.

Nocleg #1/2 Canopy by Hilton Dubai Al Seef 4*, Bur Dubai (www.hilton.com/en/hotels/dxbsepy-canopy-dubai-al-seef)) lub podobny.

Dzień 3 - Czas wolny bądź możliwość skorzystania z wycieczek opcjonalnych

Czas wolny można wykorzystać w dowolny sposób.

Poniżej znajduje się lista opcjonalnych atrakcji (tabelka), z których, naszym zdaniem, warto skorzystać będąc w Emiratach Arabskich:

 •          ekscytująca przejażdżka jeepami przez pustynię wraz z kolacją (za dopłatą)
 •          wieczorny rejs tradycyjną łodzią Dhow po rzece Marina wraz z kolacją (za dopłatą)
 •          Muzeum Przyszłości „Museum of the Future” (za dopłatą)
 •          The View at The Palm- przeszklony taras obserwacyjny na Palmę Jumeirah (za dopłatą)

Nocleg #1/2 Canopy by Hilton Dubai Al Seef 4*, Bur Dubai (www.hilton.com/en/hotels/dxbsepy-canopy-dubai-al-seef)) lub podobny.

Dzień 4 - Sylwesterowy wieczór

Dubaj w Sylwestra to wielkie widowisko z oszałamiającymi światełkami i zdumiewającymi fajerwerkami. Wieczór sylwestrowy każdy może spędzić w dowolny sposób, poniżej znajdują się jedynie nasze sugestie:

 •  Rejs łodzią Marina Cruise 5*, za dopłatą ok. 420 USD/os. oraz ok. 325 USD/dziecko
 •  Uroczysta kolacja w hotelu, za dopłatą ok. 260 USD/os. oraz ok. 150 USD/dziecko

Jak wygląda rejs w noc sylwestrową?

Otóż taki rejs tradycyjną łodzią Dhow to jeden z najbardziej pasjonujących i niezwykłych doświadczeń w Dubaju w Sylwestra. Sam rejs jest niesamowitym przeżyciem, podczas którego można oglądać rozświetlone miasto nocą. Na pokładzie serwowany jest np. wystawny bufet, rozrywka na żywo, napoje bezalkoholowe, noworoczny tort i lampka szampana. Z górnego pokładu łodzi można podziwiać niesamowite fajerwerki, które rozbłysną o północy. Wycieczka zazwyczaj kończy się ok. godz. 01:00. Sylwester w takim stylu pozostanie na długo w pamięci!

Nocleg #4 Canopy by Hilton Dubai Al Seef 4*, Bur Dubai (www.hilton.com/en/hotels/dxbsepy-canopy-dubai-al-seef) lub podobny.

Dzień 5 - Czas wolny bądź możliwość skorzystania z wycieczek opcjonalnych

Czas wolny możemy wykorzystać w dowolny sposób.

Nocleg #5 Canopy by Hilton Dubai Al Seef 4*, Bur Dubai (www.hilton.com/en/hotels/dxbsepy-canopy-dubai-al-seef) lub podobny

Dzień 6 - Wycieczka po magicznym Abu Dhabi

Ten dzień poświęcimy na wycieczkę z polskojęzycznym przewodnikiem po Abu Dhabi - tętniącej życiem stolicy państwa, zlokalizowanej na małym półwyspie, bardzo często nazywanej „Manhattanem zatoki”. Miasto oferuje wiele atrakcji, a kontrast między nowoczesnością, a tradycją odczuwalny jest na każdym kroku. Wybierzemy się w fascynującą podróż do krainy orientu, zobaczymy Wielki Meczet Szejka Zayeda, miejsce ściśle związane z kulturą i religią tego kraju. Będziemy podziwiać niezwykłe piękno białego marmuru i ogromnych kopuł meczetu. Przejedziemy się słynną drogą Corniche, gdzie ciągnie się 6 kilometrowa plaża wyróżniona Błękitną Flagą. Podczas przejazdu zatrzymamy się przy jednym z najbardziej luksusowych hoteli na świecie Emirates Palace, gdzie będzie chwila czasu, aby uwiecznić na zdjęciach jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Na zakończenie zrobimy przystanek przy imponującym parku rozrywki Ferrari World (za dopłatą, od 97 USD/os.) gdzie znajduje się zapierająca dech w piersiach najszybsza (240 km/h) na świecie kolejka górska „Formula Rossa”.

Nocleg #6 Canopy by Hilton Dubai Al Seef 4*, Bur Dubai (www.hilton.com/en/hotels/dxbsepy-canopy-dubai-al-seef) lub podobny.

Dzień 7 - Czas wolny lub możliwość skorzystania z wycieczek opcjonalnych

W poniższej tabelce znajduje się lista opcjonalnych atrakcji, z których, naszym zdaniem, warto skorzystać będąc w Emiratach Arabskich.

Nocleg #7 Canopy by Hilton Dubai Al Seef 4*, Bur Dubai (www.hilton.com/en/hotels/dxbsepy-canopy-dubai-al-seef)) lub podobny.

Dzień 8 - Czas wolny lub możliwość skorzystania z wycieczek opcjonalnych

W poniższej tabelce znajduje się lista opcjonalnych atrakcji, z których, naszym zdaniem, warto skorzystać będąc w Emiratach Arabskich.

Nocleg #8 Canopy by Hilton Dubai Al Seef 4*, Bur Dubai (www.hilton.com/en/hotels/dxbsepy-canopy-dubai-al-seef)) lub podobny.

Dzień 9 - Wylot z Dubaju - przylot do Warszawy

Wymeldowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Przylot do Warszawy ok. godz. 19:10 - koniec ekscytującej podróży.

 

                                                                                             ***

 

CENY ZA CAŁY PAKIET WYJAZDU:

9 990 zł/os. w pokoju 2-osobowym (pokój typu Standard)

6 160 zł/os. dopłata za dziecko [2 – 5 lat] w pokoju z rodzicami (bez dostawki, pokój Standard)

6 830 zł/os. dopłata za dziecko [6 – 11 lat] w pokoju z rodzicami (bez dostawki, pokój Standard)

10 990 zł/os. za 1 osobę w pokoju 3-osobowym (na dostawce, apartament typu King Junior)

13 810 zł/os. w pokoju 1-osobowym (pokój typu Standard)

Dodatkowe informacje

 

 • Program zwiedzania, kolejność oraz linie i ich rozkład lotów mogą ulec zmianie, Organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 16 osób
 • Uczestnik jest zobowiązany do śledzenia aktualnych restrykcji wjazdowych:  www.gov.pl/web/zea/informacje-dla-podrozujacych
 • Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego paszportu (min. 6 miesięcy od daty powrotu)
 • Oferta wymaga potwierdzenia

 

Zasady wjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich (na chwilę obecną):

Wjazd na terytorium Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest możliwy bez żadnych ograniczeń.
Nie ma potrzeby okazywania certyfikatu szczepienia lub ozdrowieńca, ani wykonywania testów na COVID-19. Podróżni przesiadający się w strefach tranzytowych na lotniskach w ZEA
nie muszą posiadać negatywnego wyniku testu RT-PCR o ile nie jest on wymagany w docelowym miejscu podróży.
 

 

 

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.