Japonia - praktyczne informacje

Wycieczki, Japonia

JAPONIA wycieczki do Kraju Kwitnącej Wiśni

Wycieczki do Japonii stają się coraz przystępniejsze dzięki szerokiej siatce połączeń z Polski do tego pięknego, ale i odległego kraju. To, co kiedyś było niemal nierealną wyprawą na drugi koniec świata, dziś jest bliższe, niż może się Państwu wydawać. Oferujemy ciekawe programy wycieczek do Japonii, dzięki którym można zobaczyć najpiękniejsze miejsca, a także poznać kulturę i sztukę.

Japonia jest niezwykle ciekawym krajem zarówno pod względem kultury i sztuki, ale też ze względu na ukształtowanie geograficzne. Oczywiście kraj słynie z wielkich miast, pełnych nowoczesnej technologii, kolorowych świateł i tysięcy ludzi na ulicach. Tokio, Osaka czy Yokohama kojarzą się ze zgiełkiem, typową dla Japonii pracą po godzinach i mikroskopijnymi „hotelami kapsułkowymi”, które jednak są bardziej ciekawostką niż standardem. Podczas wycieczki Japonia odkrywa jednak zupełnie inne oblicze – ukryte między wieżowcami małe świątynie, przepiękne ogrody, niesamowite jedzenie czy przede wszystkim – „prowincję”, a więc wszystko to, co znajduje się poza metropoliami.

Warto wybrać się z nami do regionu Hakone u stóp góry Fuji, odwiedzić miasteczko Kamakura z wielkim posągiem Buddy i glonami nori suszącymi się nad brzegiem oceanu oraz pogłaskać jelenie w parku w Narze (uważając, by nie wyjadły z plecaka drugiego śniadania!). Tego typu doświadczenia to nie tylko zwykła wycieczka Japonia to bowiem dla wielu ludzi styl życia, kraina szczęścia i niezwykłości.

Zapraszamy do Tokio, gdzie spróbują Państwo najlepszego sushi na świecie, tuż przy targu Tsukiji – to tam codziennie o świcie odbywają się słynne aukcje wielkich tuńczyków – nie można tego przegapić. Nasi przewodnicy zaprowadzą Państwa wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Oferujemy profesjonalnie przygotowane programy wycieczek – prywatnych, ale też i grupowych. Dopasowane do indywidualnych preferencji oraz do pory roku, które w Japonii wyznaczają rytm życia. Wiosna to czas kwitnienia wiśni i dla wielu osób jest to najlepszy okres na odwiedziny – należy jednak pamiętać, że właśnie wtedy hotele podwyższają ceny, a bilety pociągowe wyprzedawane są z wielotygodniowym wyprzedzeniem. Jesień to z kolei czas, kiedy czerwienieją klony, a więc tysiące Japończyków podróżują po kraju w celu podziwiania tego zjawiska. Te dwa okresy (wiosna i jesień) są niewątpliwie wspaniałym czasem na odwiedzenie tego kraju, ale warto rozważyć też lato i zimę, kiedy hotele są tańsze, a świątynie zdecydowanie mniej oblegane.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdów do Kraju Kwitnącej Wiśni, bez względu na termin czy długość wyjazdu jedno jest pewne – gdy w planach jest Japonia wycieczka na pewno będzie niezwykle udana!

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
}?>
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij