Malezja - praktyczne informacje

Przystanek w Kuala Lumpur + Langkawi, Malezja

Przystanek w Kuala Lumpur (3 noce)

 

Kolacja na szczycie wieży KL Tower – Batu Caves - Zwiedzanie Kuala Lumpur - Noc w Chinatown

Przystanek w Kuala Lumpur, oprócz zapierających dech w piersiach krajobrazów, oferuje wyjątkową architekturę. Drapacze chmur, nowoczesne biurowce kontrastują z tradycyjną kolonialną architekturą, chińskimi i hinduskimi świątyniami, muzułmańskimi meczetami oraz pełnymi życia, barwnymi bazarami.Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Przylot do Kuala Lumpur – Kolacja na KL Tower / kolacja

Po kilkunastogodzinnym locie dotrą Państwo do Kuala Lumpur. Po przywitaniu przez lokalnego przedstawiciela biura, zostaną Państwo przewiezieni do hotelu Capitol 3*, położonego w centrum. Wieczorem odbędzie się kolacja na szczycie wieży KL Tower., w restauracji Atmosfera 360°. Widok na panoramę Kuala Lumpur oraz magia świateł o zmroku sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór. Obowiązuje strój smart casual. Kolacja w formie bufetu.

Nocleg w hotelu Capitol 3*

Dzień 2 - Batu Caves - Zwiedzanie Kuala Lumpur – Noc w Chinatown / śniadanie, kolacja

Pierwszym ekscytującym przystankiem będzie Batu Caves – zespół jaskiń położonych 13 km od Kuala Lumpur. Wstępu do hinduskiej świątyni pilnuje olbrzymi (42,7m) posąg hinduskiego bóstwa Muruga. Następnie odwiedzą Państwo fabrykę cyny i wyrobu Batiku. 1,5h – czas wolny. O 14:00 odbędzie się city tour, podczas którego odwiedzą Państwo m.in. King’s Palace, National Mosque, Petronas Twin Towers. Wieczorem zapraszamy na nocną wycieczkę do barwnego Chinatown, występy kulturalne oraz kolację.

Nocleg w hotelu Capitol 3*

Dzień 3 - Czas wolny / śniadanie, kolacja

Dzień wolny idealny na wypoczynek, udanie się na zakupy, samodzielne zwiedzanie Kuala Lumpur lub też na skorzystanie z jednej z wielu oferowanych przez nas wycieczek opcjonalnych – za dodatkową opłatą.

Nocleg w hotelu Capitol 3*

Dzień 4 - Przelot na wybrany kierunek / śniadanie

Po śniadaniu transfer na lotnisko i wylot z Kuala Lumpur na Bali lub na malezyjskie wyspy Langkawi lub Penang.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
}?>
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij