RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Mauritius - praktyczne informacje

Wycieczki na Madagaskar

Należący do Afryki - Madagaskar to czwarta co do wielkości wyspa świata, która przyciąga miłośników niezwykłej przyrody i niecodziennych krajobrazów.
Wycieczka na Madagaskar to marzenie niejednego podróżnika. Obszar wyspy jest ogromny, dlatego miłośnikom aktywnego zwiedzania proponujemy wycieczki objazdowe.

Madagaskar - wycieczki objazdowe

Madagaskar - wycieczki objazdowe w wersji prywatnej będą idealne dla wszystkich osób pragnących zobaczyć na własne oczy niezwykłą faunę i florę czerwonej wyspy oraz przyjrzeć się z bliska jej najsławniejszym mieszkańcom – lemurom. Po zwiedzaniu proponujemy zasłużony wypoczynek. Najpopularniejszym miejscem na wypoczynek na Madagaskarze jest wysepka Nosy Be położona na północnym wybrzeżu. Białe plaże i spory wybór hoteli przyciągają turystów, ale amatorzy aktywnego wypoczynku również nie będą się nudzić.
Nosy Be to także wspaniałe miejsce dla tych z Państwa, którzy chcieliby mieć możliwość spróbowania swoich sił w nurkowaniu. Flora i fauna morska wokół wyspy jest bardzo bogata, co stwarza idealne warunki do nurkowania głębinowego i powierzchniowego. Oferowana przez Madagaskar wycieczka w głąb oceanu dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno początkującym, jak i zaawansowanym nurkom. Oferowane przez Madagaskar wycieczki np na Nosy Be to wprawdzie nie wszystkie cuda, jakie zobaczyć można na tej wspaniałej wyspie, ale na pewno jest to spora porcja atrakcji dla nawet najbardziej wymagających podróżników.

Madagaskar - klimat

Klimat Madagaskaru jest zróżnicowany Wschodnie wybrzeże wyspy charakteryzuje się klimatem równikowym wilgotnym, gdzie opady występują regularnie niemal przez cały rok.. Z kolei na zachodnim wybrzeżu panuje klimat podrównikowy suchy. Południe Madagaskaru jest bardzo suche, nie pada tam prawie nigdy.

Madagaskar + Mauritius

Polecamy również połączenie zwiedzenia Madagaskaru z wypoczynkiem ma Mauritiusie.Wypoczywając na rajskim Mauritiusie warto zobaczyć szereg atrakcji jakie oferuje to egzotyczne miejsce podczas dodatkowych wycieczek fakultatywnych. Bez wątpienia wyspa Madagaskar oferuje cały szereg ciekawych atrakcji dostępnych dla osób, które wybiorą tę destynację jako miejsce na wakacyjny wypoczynek.

 

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.