Saint Lucia - praktyczne informacje

Hotele Saint Lucia

Hotele na Saint Lucia mają prawdziwą magię Karaibów i niepowtarzalną atmosferę, do której chce się wracać. Ta górzysta wyspa, porośnięta tropikalnymi lasami oferuje pełną gamę różnorodnych typów hoteli, zarówno dla tych, którzy poszukują prawdziwego luksusu, jak i dla tych oszczędnych. Szczególnie polecane są hotele położone na wzgórzach, ponieważ zapewnia to niesamowity widok na Morze Karaibskie, a w północno-zachodniej części wyspy dodatkowo na horyzoncie pojawiają się majestatyczne góry Pitons, które są swoistym symbolem wyspy. Chyba każdy z nas chciałby spędzić choć chwilę pływając w prywatnym basenie z widokiem na Morze Karaibskie i wynurzające się na horyzoncie zielone górskie szczyty. To właśnie magia przyrody i niepowtarzalności gwarantuje nam, że pobyt na Saint Lucia będzie udany i na długo pozostanie nam w pamięci.

Nie brakuje również większych resortów, w których znajdziemy pełną ofertę rozrywkową dla dorosłych i tych trochę młodszych turystów. Hotele z dostępem do naturalnie białej plaży i ciepłej, lazurowej wody Morza Karaibskiego tylko czekają na kolejnych przybyszów. Saint Lucia to również sporty wodne, których uprawianie oferują liczne hotele All Inclusive.

Szczególnie rozwinięta jest północna i północno-zachodnia część wyspy, a więc to właśnie tam zlokalizowanych jest najwięcej hoteli. Większość hoteli posiada niską zabudowę, która często wtapia się w przyrodę, tak bujnie rozwiniętą na wyspie.

Niezależnie od tego, czy wybierzemy hotel na plaży czy na wzgórzu, nie pożałujemy swojego najważniejszego wyboru – Saint Lucii.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij