RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Hawaje podróż poślubna

Hawaje podróż poślubna

Hawaje to idealne miejsce na podróż poślubną w otoczeniu przepięknej, tropikalnej scenerii. Już od samego przylotu można tu poczuć prawdziwie hawajski klimat: wszyscy wydają się tryskać pozytywną energią i zarażają szczerym uśmiechem, a roztaczający się wokół zapach kwiatów i bryzy oceanu pozwala momentalnie zapomnieć o codzienności i oddać się rozkoszy przebywania w raju.

Każdy kto odważy się pokonać tysiące kilometrów dzielące hawajskie wyspy od stałego lądu zostanie oczarowany ich naturalnym pięknem. Turkusowe wody oceanu rozbijające fale o złociste plaże doskonale współgrają z bujną, soczyście zieloną roślinnością oraz sięgającymi ku niebu szczytami wulkanicznymi. To kraina pełna majestatycznych dolin i strzelistych klifów, dzikich rzek wijących się pomiędzy kanionami i wodospadów spływających wstążkami po zboczach gór. Ten niezwykle zróżnicowany krajobraz i występujące tu specyficzne dla tego regionu gatunki roślin i zwierząt kształtowały się sukcesywnie przez miliony lat, by teraz urzekać swą wyjątkowością przybywających tu licznie turystów.

Na nowożeńców czeka tu również mnóstwo atrakcji i rozrywek. Można wybrać się na rejs widokowy o zachodzie słońca, nurkowanie z rekinami, bądź spróbować swych sił w pływaniu na desce surfingowej (jest to najpopularniejszy sport na Hawajach). Warto zaznajomić się z burzliwą historią Hawajczyków i udać się na wycieczkę do bazy wojskowej Pearl Harbor, na szczyt krateru Punchbowl oraz do Centrum Kultury Polinezji. Koniecznie trzeba zwiedzić centrum Honolulu, przejść się jego ulicami i poczuć tętniące życiem miasto.

Każda para, która wybierze Hawaje, jako cel swojej podróży poślubnej może liczyć na szeroki wybór hoteli: od ekonomicznych 2 gwiazdkowych hoteli i hosteli do luksusowych 5 gwiazdkowych resortów. Można wybrać pokój z widokiem na miasto, ogrody, czy najchętniej wybierane pokoje z widokiem na ocean. Większość hoteli oferuje gratisowe prezenty dla nowożeńców, takie jak owoce, szampan na powitanie, czy też darmowy upgrade do pokoju wyższej kategorii.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.