RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Malediwy podróż poślubna i miesiąc miodowy

Malediwy podróż poślubna i miesiąc miodowy

Malediwy, często nazywane rajem na ziemi, są naprawdę niepowtarzalnym miejscem, głównie ze względu na białe plaże oraz charakterystyczne hotele z domkami na wodzie. Kierunek ten przyciąga rocznie ponad milion turystów z przeróżnych zakątków świata i jest niezwykle popularny wśród par pragnących odbyć niezapomnianą podróż poślubną.

 Romantyczne spacery po nieskazitelnie pięknych plażach, palmy, turkus oceanu, rafa koralowa mieniąca się tysiącami barw oraz błogie lenistwo to wymarzona wizja miesiąca miodowego. Niezaprzeczalnym atutem wyjazdu w podróż poślubną na Malediwy są dodatkowe udogodnienia oraz benefity np. w postaci romantycznej kolacji przy świecach na plaży, kosz owoców w pokoju czy zabiegi w SPA dla dwojga. Ponadto pomocna oraz życzliwa obsługa hotelowa umili Państwa pobyt i spełni nawet największe zachcianki. Wiele hoteli oferuje również profesjonalne sesje zdjęciowe, które upamiętnią Państwa pobyt na Malediwach.

 Dodatkową atrakcją jest najbardziej popularny transport do hoteli - lot hydroplanem, który dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń oraz spektakularnych widoków, co ponadto pozwala na pokonanie długich odległości w stosunkowo krótkim czasie. Większość hoteli oferuje szeroki wachlarz wycieczek fakultatywnych, organizowanych bezpośrednio przez hotel. Są to wycieczki typu nurkowanie (zarówno głębinowe, jak i powierzchniowe), zwiedzanie lokalnych wysepek, rejsy czy pobyt na bezludnej wyspie tylko we dwoje (wyprawy typu „Robinson Crusoe”), a przede wszystkim szeroki wybór sportów wodnych. Można też przy okazji oczekiwania na lot powrotny do Polski zwiedzić stolicę Malediwów - Male.

 Wiele par decyduje się również na ślub na Malediwach, aczkolwiek w świetle prawa polskiego nie jest on uznawany – jest to jedynie symboliczna ceremonia (idealna np. na odnowienie przysięgi). Mamy jednak na to ciekawe rozwiązanie - ślub może odbyć się na egzotycznej Sri Lance, a po uroczystości Państwo Młodzi mogą udać się na wymarzoną podróż poślubną do raju, który oddalony jest zaledwie o 1,5h lotu z Cejlonu.  

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.