RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Mauritius podróż poślubna i miesiąc miodowy

Mauritius podróż poślubna i miesiąc miodowy

Kilometry pięknych plaż z tropikalną roślinnością w tle, błękit nieba i słońce odbijające się od turkusowych wód Oceanu Indyjskiego, w oprawie afrykańskich rytmów - to właśnie Mauritius, romantyczna wyspa będąca idealną scenerią dla najważniejszych chwil w życiu Młodej Pary.


Hotele dla nowożeńców
Dzięki bogatej ofercie hoteli nawet najbardziej wymagający klienci mogą spędzić podróż poślubną w idealnym, wymarzonym miejscu. Do wyboru mamy m.in. luksusowe resorty czy bardziej kameralne hotele przy plaży, oraz dla osób szczególnie ceniących prywatność wille z basenem położone na wzgórzach wyspy.

Aktywna podróż poślubna
Podróż poślubna nie musi kojarzyć się tylko z błogim wypoczynkiem. Wielu nowożeńcom zależy również na poznaniu zabytków i atrakcji wyspy. Podczas wypoczynku w hotelu również można spędzić aktywnie swoją podróż poślubną m.in. sporty wodne. Wartymi uwagi atrakcjami jest również m.in podwodny spacer, wizyta w Parku Casela. Niezależnie od tego, którą opcję Państwo wybiorą, z pewnością będą niezapomniane.

Benefity dla nowożeńców
Wiele hoteli na Mauritiusie oferują świeżo upieczonym nowożeńcom (do 6 miesięcy po ślubie) atrakcyjne benefity, między innymi: kosz świeżych owoców, kwiaty, szampan, wino, zniżki na zabiegi spa i masaże, płatki kwiatów tworzące piękną kompozycję na łóżku, czy w uprzednio przygotowanej kąpieli.

Możliwości lotów na Mauritius
Oferujemy cały wachlarz możliwych przelotów na Mauritius w dowolnym terminie. Możemy zaproponować loty bezpośrednie oraz loty z jedną krótką przesiadką 5-gwiazdkowymi liniami lotniczymi Emirates czy Air Mauritius. Najbardziej luksusową opcją będzie lot w klasie Premium lub Biznes.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.