RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Seszele podróż poślubna

Seszele podróż poślubna

Podróż w to jedyne w swoim rodzaju miejsce jest marzeniem niejednej zakochanej pary. Magiczne wyspy Seszeli są prawdziwym rajem na ziemi, gdzie niebiańskie - uznane za jedne z najpiękniejszych na świecie - plaże, dziewicza przyroda oraz unosząca się w powietrzu romantyczna atmosfera stanowią doskonałe tło podczas wypowiadania sakramentalnego "tak".


Hotele dla nowożeńców
Możemy zaproponować cały przekrój opcji zakwaterowania - od kameralnych, małych hoteli przy dzikich plażach po ekskluzywne kompleksy, gwarantujące satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów. Ciekawym pomysłem na spędzenie podróży poślubnej na Seszelach jest połączenie pobytu na dwóch lub trzech wyspach na dowolną liczbę nocy.

Aktywna podróż poślubna
Dla par ceniących aktywny wypoczynek czy możliwość skorzystania z atrakcji turystycznych idealnym wyborem będzie pobyt na największej wyspie archipelagu - Mahe. Mniejsze wyspy, np. Praslin, La Digue, można zwiedzić w ramach wycieczek fakultatywnych.

Benefity dla nowożeńców
Wiele hoteli na Seszelach oferują świeżo upieczonym nowożeńcom (do 6 miesięcy po ślubie) atrakcyjne benefity, między innymi: kosz świeżych owoców, kwiaty, szampan, wino, zniżki na zabiegi spa i masaże, płatki kwiatów tworzące piękną kompozycję na łóżku, czy w uprzednio przygotowanej kąpieli.

Możliwości lotów na Seszele
Podróżujący z Polski mają do wyboru kilka tras przelotu, zazwyczaj z 1 przesiadką w Dubaju, Doha lub Paryżu. Bardziej wymagającym nowożeńcom możemy zaproponować loty z jedną krótką przesiadką 5-gwiazdkowymi liniami lotniczymi Qatar Airways oraz Emirates. Najbardziej luksusową opcją będzie lot w klasie Premium lub Biznes.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.