RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Ślub na Dominikanie - organizacja ślubu

Ślub na Dominikanie - organizacja ślubu

Ślub na Dominikanie

Bajeczne plaże z malowniczym białym piaskiem, lazurowe morze, gaje palmowe, tropikalna roślinność i zwierzęta oraz wielobarwne portowe miasteczka to tylko niektóre atuty Dominikany, która wydaje się być wymarzonym miejscem na tą wyjątkową uroczystość.

Ceremonia ślubna w Dominikanie pozostawi niezwykle osobiste, ciepłe wspomnienia, którymi będziecie się Państwo mogli podzielić  z całym światem lub też przypominać sobie te niezapomniane chwile we dwoje, w domowym zaciszu.

Jak wygląda ceremonia?

Ślub na Dominikanie może odbywać się w wielu miejscach, począwszy od pięknych, romantycznych plaż ze śnieżnobiałym piaskiem, poprzez prywatne riwiery na całkowitym odosobnieniu. Również wspaniałym pomysłem są tajemnicze, rajskie wysepki, urokliwe kapliczki w Cap Cana, nadzwyczajna laguna i cenota z turkusową wodą, na eleganckich i wytwornych klubach nadmorskich kończąc, a to wszystko przy akompaniamencie muzyki na żywo, karaibskich dekoracji i szampana.

Uroczystość jest prowadzona przez mówiącego w języku polskim mistrza ceremonii ślubnej, który pomoże zrozumieć wszelkie niuanse kulturowe i urzędnicze. Miejsce ślubu jest zawsze przystrojone kwiatami i pięknymi tkaninami, Pannie młodej towarzyszy bukiet kwiatów a Panu Młodemu butonierka. Całej ceremonii dodaje klimatu muzyka stereo bądź na żywo. W cenę ceremonii wliczona jest sesja zdjęciowa wraz z obróbką zdjęć.

Formalności

WYMAGANE DOKUMENTY:

 • skrócony akt urodzenia – dla obojga narzeczonych
 • zaświadczenie o zdolności prawnej i braku przeciwwskazań do zawarcia związku małżeńskiego po za granicami kraju
 • paszporty – dla obojga narzeczonych (skany)


  Oryginały dokumentów, pobranych z lokalnego USC należy przesłać pocztą tradycyjną.
  Cena pakietu ślubnego zawiera tłumaczenie dokumentów z polskiego na hiszpański.

 

Ślub i podróż poślubna w jednym

Dominikana jest tak ciekawą i urokliwą wyspą, że warto spędzić na niej trochę więcej czasu. Proponujemy Państwu połączenie ślubu nie tylko z wypoczynkiem, ale i zwiedzaniem – prywatnymi wycieczkami objazdowymi.

Dzięki czemu możecie Państwo odwiedzić szybką łodzią katamaranem lub jachtem:

 • piracką Saonę – jedno z najbardziej wyrazistych i niezapomnianych miejsc na Karaibach, gdzie będziecie kąpać się z rozgwiazdami. Tropikalny rajski zakątek, którego już̇ nigdy nie zapomnicie. 
 • kolonialną stolicę Dominikany – Santo Domingo, wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO
 • Samanę i wodospad El Limon wysoki na ponad 30 metrów oraz plażę Rincon, która uznawana jest za drugą pod względem piękna plażę świata i wyspa Cayo Levantado, która była wykorzystana jako tło w reklamie wspaniałego rumu Bacardi.
 • Rozpocząć lub zgłębić przygodę z nurkowaniem na wyspie Catalina (Bayahibe), gdzie można nie tylko wziąć kilka solidnych lekcji nurkowania, jak również podziwiać piękno Koralowego Muru (La Pared). Głębokość wody w tej okolicy wynosi od 4 do 40 metrów, co umożliwia nurkowanie praktycznie każdemu, niezależnie od posiadanego doświadczenia.

 

Dlaczego Dominikana? 

Ślub na Dominikanie to wiele korzyści i ciekawych rozwiązań:

 • wybór hotelu z bardzo szerokiej oferty (Punta Cana, Samana, Puerto Plata, Santo Domingo), 
 • ekskluzywne usługi za niewysoką cenę,
 • pięknie przygotowane miejsce ceremonii,
 • piękna pogoda przez większą część roku,
 • proste procedury, 
 • możliwość zwiedzania wyspy z prywatnym przewodnikiem.

Każda oferta ślubna tworzona jest indywidualnie
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów
Każdy pakiet zawiera przeloty, zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem,
transfery, organizację ślubu i pakiet ślubny
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.