RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Ślub na Seszelach - organizacja ślubu

Ślub na Seszelach - organizacja ślubu

Magiczne wyspy Seszeli są prawdziwym rajem na ziemi, gdzie każda zakochana Para poczuje się wyjątkowo. To właśnie tutaj znajdują się niebiańskie, uznawane za jedne z najpiękniejszych na świecie plaże, a dziewicza przyroda oraz unosząca się w powietrzu romantyczna atmosfera stanowią doskonałe tło podczas wypowiadania słów przysięgi małżeńskiej.

Jak wygląda ceremonia?
Ślub cywilny na Seszelach może odbyć się na jednej z pięknych plaż lub hotelowych ogrodów głównych wysp - Mahe, Praslin lub La Digue. Na specjalne życzenie możemy zorganizować ceremonię na jednej z dalszych wysp. Należy też wspomnieć, że ślub cywilny zawarty w tym egzotycznym miejscu jest jak najbardziej ważny w świetle prawa polskiego, a formalności nie są skomplikowane, ponieważ większością z nich zajmujemy się w Państwa imieniu.

 

Wymagane dokumenty dla ślubu cywilnego*:

 • Dwie kopie aktu urodzenia przetłumaczone na j. francuski lub j. angielski przez tłumacza przysięgłego.
 • Dwie kserokopie paszportu – z widocznym zdjęciem, czytelnym imieniem, nazwiskiem, datą ważności paszportu itd. (2 pierwsze strony paszportu).
 • Dokument potwierdzający brak przeszkód czy prawnych przeciwwskazań do zawarcia związku małżeńskiego przetłumaczone na j. francuski lub j. angielski przez tłumacza przysięgłego.
 • Osoby zawierające związek małżeński ponownie dodatkowo powinni dostarczyć:wszelkie dokumenty związane z rozwodem (akt rozwodu), owdowieniem (akt zgonu małżonka, poprzedni certyfikat małżeństwa), zmianą nazwiska (dokument o zmianie nazwiska) przetłumaczone na j. francuski lub j. angielski przez tłumacza przysięgłego.
 • Osoby adoptowane powinny dostarczyć dokumenty adopcyjne przetłumaczone na j. francuski lub j. angielski przez tłumacza przysięgłego.
 • Osoby niepełnoletnie powinny dostarczyć zgodę prawnego opiekuna przetłumaczone
  na j. francuski lub j. angielski przez tłumacza przysięgłego.

UWAGA! Wszystkie wymagane dokumenty muszą zostać przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego na język francuski lub angielski i przesłane przez nasze biuro na Seszele
min. 3 tygodnie przed wyznaczoną datą ślubu. Wszystkie oryginalne dokumenty powinni wziąć Państwo ze sobą na Seszele.
* Istnieje możliwość zorganizowania również ślubu kościelnego.

 

Ślub na Seszelach to wiele korzyści i ciekawych rozwiązań:

 • wybór hotelu z bardzo szerokiej oferty,
 • ekskluzywne usługi,
 • pięknie przygotowane miejsce ceremonii,
 • bardzo dobra pogoda przez większą część roku (od marca do listopada),
 • proste procedury,
 • możliwość zwiedzania wyspy z prywatnym polskim przewodnikiem,
 • połączenie ślubu na Seszelach z podróżą poślubną.


Ślub i podróż poślubna w jednym
Seszele to nie tylko wspaniałe miejsce na ślub, ale również idealne rozwiązanie na podróż poślubną. Polecamy połączenie wypoczynku na dwóch czy trzech wyspach – dzięki temu można zwiedzić większy obszar Seszeli oraz wypocząć na wybranych wyspach. Ciekawym pomysłem na urozmaicenie długiego lotu na Seszele jest przystanek w Dubaju.

Każda oferta ślubna tworzona jest indywidualnie
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów
Każdy pakiet zawiera przeloty, zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem,
transfery, organizację ślubu i pakiet ślubny
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.