Rejs - praktyczne informacje

Karaiby na start wakacji SUPER OKAZJA - 2 TERMINY !!

Zapraszamy Państwa na ekskluzywny rejs po  Morzu Śródziemnym na trasie Miami - Ocho Rios - George Town - Cozumel - Nassau - Miami. W ofercie  zawarty jest kompleksowy pakiet złożony z przelotów, transferów, ewentualnych noclegów, ubezpieczenia podróży oraz rejsu statkiem na statku MSC Divina **** zapewniającym najlepsze kategorie zakwaterowania.
Oprócz tego, podczas pobytu "na lądzie" mamy do zaproponowania szeroki wachlarz atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych w karaibskich miastach portowych.  Jest to niepowtarzalna okazja do tego,  by w ciągu jednego tygodnia zobaczyć Bahamy, Jamajkę, Kajmany i Meksyk! Ale to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo, na Państwa życzenie, oferta może zostać uzupełniona o kilkudniowy pobyt wypoczynkowy lub zwiedzanie przed czy po rejsie w mieście wypłynięcia lub jego okolicach. Wszystko to, będzie oczywiście idealnie dostosowane do potrzeb naszego klienta. UWAGA! Terminy podane w ofercie to sztywne terminy poszczególnych rejsów, w przypadku gdy godzina przylotu do miasta portowego w dniu rejsu jest zbyt późna (istnieje ryzyko nie zdążenia na odprawę portową) przylot będzie konieczny na dzień przed rejsem i doliczony zostanie nocleg transferowy.

 

DZIEŃPROGRAM REJSUWPŁYNIĘCIEWYPŁYNIĘCIE
1.MIAMI, USA-19:00
2.DZIEŃ NA MORZU--
3.OCHO RIOS, JAMAJKA10:3017:00
4.GEORGE TOWN, KAJMANY9:0016:00
5.COZUMEL, MEKSYK10:0018:00
6.DZIEŃ NA MORZU--
7.NASSAU, BAHAMY12:0018:00
8.MIAMI, USA7:00-

 

 


Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Miami, USA - port zaokrętowania

Transfer do portu w Miami Zaokrętowanie na statku MSC Divina. O godz. 19:00 statek odpływa w kierunku Jamajki.

 

Dzień 2 - Dzień na morzu

Zachęcamy do korzystania z atrakcji na statku MSC Divina ****

Dzień 3 - Ocho Rios, Jamajka

Ocho Rios to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na Jamajce. Główną atrakcją miejscowości jest plaża Turtle Beach oraz położone w okolicy rzeczne wodospady Dunn’s River Falls wpadające do morza, wznoszące się na wysokość 183 m.

Dzień 4 - George Town, Kajmany

George Town to stolica Kajmanów, a te z kolei są zamorskim terytorium brytyjskim. Kajmany to zespół trzech wysp: Grand Cayman, Little Cayman, Cayman Brac. Głównymi atrakcjami miasta położonego na wyspie Grand Cayman są Stingray City – „Miasto płaszczek” oraz Cayman Turtle Farm – miejsce gdzie hodowanych jest blisko 16 tysięcy osobników żółwi.

Dzień 5 - Cozumel, Meksyk

Cozumel w języku Majów oznacza „Wyspę Jaskółek”. Jest to meksykańska wyspa na Morzu Karabskim położona ok. 20 km od wybrzeży Półwyspu Jukatan. Głównym miastem na wyspie jest San Miguel de Cozumel. Obecnie jest to mekka miłośników nurkowania. W krystalicznie czystych wodach, gdzie widoczność dochodzi do kilkudziesięciu metrów można podziwiać podwodny świat oraz drugą co do wielkości rafę koralowa na świecie.

Dzień 6 - Dzien na morzu

Zachęcamy do korzystania z atrakcji na statku MSC Divina ****.

Dzień 7 - Nassau, Bahamy

Nassau to cudowne kolonialne miasto, kótre przyciąga wspaniałym klimatem i białymi plażami, to także największe miasto i stolica Bahamów, położone na wyspie New Providence. Nassau połączone jest mostem z Paradise Island. Na tej małej wysepce znajdują się  najważniejsze, a zarazem również najpiękniejsze kurorty wypoczynkowe. Do tego można rówież odiwedzić oceanarium, które pozwala poznać niezliczona ilość podwodnych gatunków tego rejonu świata. Jedną z tutejszych bezkonkurencyjnych atrakcji turystycznych jest możliwość pływania z delfinami.

Dzień 8 - Miami, USA - port wyokrętowania

Przypłynięcie do Miami o godz. 07:00. Wyokrętowanie ze statku. Transfer na lotnisko. Lot powrotny.

Dodatkowe informacje

UWAGA! Wylot do miejsca rozpoczęcia rejsu musi odbyć się z rana w dniu rejsu lub dzień wcześniej. Wylot po rejsie musi odbyć się w godzinach popołudniowych.

W przypadku kabin większych, rodzinnych lub o bardzo wysokim standardzie (np. Family, Superfamily, MSC Yacht Club) prosimy o kontakt z naszym biurem, gdyż cenniki ustalane są indywidualnie w zależności od ilości osób, ich wieku i dostępności kabin).

W zależności od warunków pogodowych na morzu lub na wyspach kapitan może podjąć decyzję o zmianie trasy lub nie zawijaniu do któregoś z portów wymienionych w programie.

Walutą obowiązującą na statku jest EURO.

Zdjęcia: materiały własne, freeimages.com, pixabay.com, Flickr (zdjęcia opisane, zmniejszone do rozm. 800 x 600 pix) CC By 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij