RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą

O nas

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki w siedzibą we Wrocławiu, który już od 10 lat cieszy się zaufaniem swoich Klientów. Biuro podróży Unique Moments oraz jest stale rozwijającym się podmiotem o ustabilizowanej sytuacji finansowej posiadającym spore grono stałych Klientów.
Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Klientów z realizowanych przez nasze biuro wyjazdów (a nawet wykraczanie poza ich oczekiwania !), poprzez tworzenie wysokiej jakości produktów turystycznych.

Nazwa naszego biura nawiązuje do ‘unikalnych, niepowtarzalnych chwil’ jakich doświadczają nasi Klienci podczas organizowanych przez nas wyjazdów. Specjalizujemy się w organizowaniu kompleksowych i nieszablonowych wyjazdów turystycznych w najciekawsze i najpiękniejsze zakątki świata. Naszymi Klientami są pary, rodziny, nowożeńcy, którzy powierzają w „nasze ręce” organizację swoich wakacji, podróży poślubnych lub rocznicowych.

Nasz zespół stanowią specjaliści, pasjonaci od danych kierunków, którzy często wizytują obsługiwane kierunki. Dzięki temu chętnie dzielą się wiedzą, doświadczeniami i kompetentnymi informacjami z zakresu danego kierunku bez zbędnego „lukrowania rzeczywistości”.

Zobacz co piszą o nas media!

Cechuje nas elastyczność, indywidualne podejście do oczekiwań Klientów, zaangażowanie i przywiązywanie wielkiej uwagi do wielu szczegółów organizacyjnych, ponieważ to właśnie one w dużym stopniu przyczyniają się do bardzo udanych wakacji i przeżywania ...unikalnych chwil...
Ponadto, zgodnie z ustawą o usługach turystycznych posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki województwa dolnośląskiego pod nr 941 oraz ważną gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki o numerze M 523214 wystawioną przez TU Signal Iduna Polska.

Jesteśmy również członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nasz zespół
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.