RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Podróż poślubna Dominikana - miesiąc miodowy

Podróż poślubna Dominikana - miesiąc miodowy

Podróż Poślubna

Dominikana już od dawna słynie z idealnych warunków do zorganizowania ślubu, czy miesiąca miodowego. Na taka formę celebrowania najważniejszego dnia w życiu decydują się gwiazdy i turyści z całego świata. Niewiarygodnie tropikalna przyroda tego kraju z pięknym, turkusowym morzem, niekończącymi się plażami i pastelowo niebieskim niebem pozostawi w pamięci niezapomniane wrażenia.

Hotele dla nowożeńców

Na Dominikanie możemy znaleźć zarówno bardzo luksusowe hotele jak i skromniejsze ośrodki wypoczynkowe. Obiekty są wyposażone według światowych standardów i zgodnie z panującymi trendami. Dodatkowym atutem są liczne pola golfowe i korty tenisowe oraz profesjonalne centra SPA oferujące zabiegi europejskiej jakości. Świetnym wyborem są również ośrodki wypoczynkowe jak i zaciszne, ustronne domki typu bungalow z bezludnymi plażami i konnymi przejażdżkami dla dwojga.

Najpopularniejszym miejscem na podróż poślubną jest Punta Cana, okolice słynnej plaży Makao jak i bajkowy półwysep Samana z pobliską rajską wysepką - Cayo Levantado, czyli "Wyspą Bacardi". 

Aktywna podróż poślubna

Słynna Plaża Makao i Bavaro  są najpopularniejszymi miejscami wypoczynku podczas miesiąca miodowego. na Karaibach. Miłośnicy tropikalnych uroków i piękna przyjeżdżają tutaj z całego świata, by w relaksującej atmosferze spędzić ten szczególny czas. Złoty piasek Punta Cana i bezustannie szumiące, spienione fale, niekończące się morze i malownicze skały widoczne gdzieś daleko – wszystko to tworzy doskonałą oprawę do uczczenia najważniejszych chwil.

Alternatywą dla słynnych plaż może być wypoczynek na północy Dominikany zwanej „Bursztynowym Wybrzeżem” głównie w rejonie Puerto Plata znanym również jako „Srebrne Wybrzeże”.  Jest to bardzo popularny cel dla podróżujących, którzy szukają innej formy relaksu w otoczeniu wspaniałej przyrody, zachowując przystępne ceny i możliwość  zwiedzenia wielu miejsc niedostępnych z innych regionów. Wielu nowożeńców stawia również na aktywne poznawanie wyspy i jej zbytków. Takim przykładem może być Samana i wodospad El Limon, Park Narodowy Wodospadów Damajagua, czy wjazd jedyna na całych Karaibach kolejka linowa (Teleferico) na Pico Isabel de Torres, który wznosi się na 793 m.n.p.m.

Benefity dla nowożeńców

Niektóre hotele na Dominikanie oferują świeżo upieczonym nowożeńcom (do 6 miesięcy po ślubie) atrakcyjne benefity, między innymi: kosz świeżych owoców, kwiaty, szampan, wino, zniżki na zabiegi spa i masaże, kolacja przy świecach, płatki kwiatów tworzące piękną kompozycję na łóżku, czy w uprzednio przygotowanej kąpieli.

Możliwość lotów na Dominikanę

Oferujemy cały wachlarz możliwych przelotów na Dominikanę do większości portów lotniczych – Punta Cana, Puerto Plata, Santo Domingo, La Romana i Samana. Dla osób ze skromniejszym budżetem polecamy przeloty na Puerto Plata, których zaletą jest lot bezpośredni czarterem z Warszawy lub Katowic. Bardziej wymagającym nowożeńcom możemy zaproponować loty bezpośrednie z Warszawy i Katowic czarterem do Punta Cana. W przypadku obu destynacji mamy możliwość wyboru klasy Economy, Comfort lub Premium Comfort.

Proponujemy również bezpośrednie przeloty linami rejsowymi do Dominikany z Berlina. Inne loty rejsowe odbywają się najczęściej z jedną przesiadką liniami lotniczymi: Air France, KLM, Air Berlin, Condor, Lufthansa. W takim przypadku wylot może być z dowolnego miasta w Polsce. Najbardziej luksusową opcją będzie lot w klasie Premium lub Biznes. 

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.