RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą

Majówkowe Trio: Grecja, Chorwacja, Włochy

OFERTA DOSTĘPNA
nazwa:
Majówkowe Trio: Grecja, Chorwacja, Włochy
trasa rejsu:

Wenecja – Brindisi(Lecce) – Mykonos – Ateny – Split (Chorwacja)

armator:
termin wyjazdu:
długość rejsu:
7 dni
miejsce wylotu:
Wyróżniki oferty:
 • 5 niesamowitych miejsc podczas jednego wyjazdu!
 • elegancki statek MSC Armonia 4*
 • wycieczka „Najpiękniejsze zakątki Wenecji” z polskim przewodnikiem/pilotem w cenie
 • opieka polskiego pilota podczas całego wyjazdu, na wyłączność grupy!
 • piękne wyspy greckie i Perły Adriatyku
8 190 zł/os.
16 380 zł razem

Wyrusz z nami w podróż, która otworzy przed Tobą bramy greckiego dziedzictwa, chorwackiej gościnności i włoskiego uroku. To nie będzie zwykły rejs. To będzie fascynująca wyprawa przez błękitne wody Morza Śródziemnego i Adriatyku, gdzie czekają malownicze krajobrazy i bogactwo zabytków. Spotkasz ludzi pełnych pasji i poznasz różnorodność kultur, które kształtowały ten region przez wieki. Razem odkryjemy nie tylko piękno natury, ale także skarby historii ukryte w zakamarkach miast takich jak Ateny, Split i Wenecja. To będzie podróż, której doświadczenia pozostaną z Tobą na zawsze, a tajemnice odkryte podczas tej wyprawy staną się częścią Twoich niezapomnianych wspomnień.

Majówkowe Trio: Grecja, Chorwacja, Włochy

Plan rejsu
Dzień Miejsce Przypłynięcie Wypłynięcie
1 Wenecja --:-- --:--
2 Port Wenecja --:-- 16:00
3 Brindisi, Włochy 16:00 22:00
4 Dzień na morzu --:-- --:--
5 Mykonos, Grecja 09:00 20:00
6 Ateny, Grecja 07:00 17:00
7 Dzień na morzu --:-- --:--
8 Split, Chorwacja 07:00 16:00
9 Wenecja, Włochy 07:00 --:--
Proponowany program rejsu

Dzień 1 - Wylot z Polski – Przylot do Wenecji

Przywitanie z pilotem Unique Moments na lotnisku w Warszawie i bezpośredni przelot do Wenecji.

To właśnie w romantycznej Wenecji rozpoczniemy tą niezwykłą podróż, mieście kanałów i historii.

Jest to miasto w którym można poczuć się jakbyśmy cofnęli się w czasie, eksplorując wąskie uliczki, przebijając się przez labirynt weneckich ulic i zatrzymując się na malowniczych placach. To miasto zachwyca swoją architekturą, z urokliwymi mostkami i weneckimi kamienicami, które opowiadają historie minionych wieków. Atmosfera Wenecji jest niepowtarzalna, emanująca romantyzmem i magią.

Po przylocie udamy się do hotelu. 

Więcej
Dzień 2 - Zaokrętowanie w godzinach popołudniowych na statku MSC Armonia

Po wykwaterowaniu z hotelu  udamy się po portu,  gdzie nastąpi zameldowanie w godzinach popołudniowych na statku MSC Armonia.

 
Więcej
Dzień 3 - Brindisi, Włochy

Brindisi to malownicze miasto portowe położone na wybrzeżu Morza Adriatyckiego w regionie Apulia, we Włoszech. Jest stolicą prowincji Brindisi i ma bogatą historię sięgającą czasów starożytnych. Znane jest jako końcowy punkt rzymskiej drogi Via Appia, która łączyła Rzym z południowymi Włochami. Główną atrakcją miasta są Kolumny Rzymskie, symbolizujące jego historyczne znaczenie. W Brindisi znajduje się także piękna katedra, odbudowana w XVIII wieku po trzęsieniu ziemi. Zamek Svevo, zbudowany przez cesarza Fryderyka II, oraz Zamek Alfonsino na wyspie Sant'Andrea to ważne zabytki obronne. Miasto słynie z wyjątkowej kuchni śródziemnomorskiej, w tym dań z owoców morza i lokalnych win. Brindisi oferuje również piękne plaże, idealne na relaks i kąpiele morskie. To urokliwe miasto łączy w sobie historyczne dziedzictwo z nowoczesnym stylem życia, przyciągając turystów z całego świata.

Czas wolny lub opcjonalna wycieczka "Spacer po mieście” z polskim przewodnikiem /pilotem.
Cena wkrótce do potwierdzenia, będzie zależna od liczby uczestników.
Więcej
Dzień 4 - Dzień na morzu

Dzień na morzu do szansa na dokładne poznanie statku oraz skorzystanie z wielu rozrywek, jakie przygotował dla nas armator na swoim statku. MSC Armonia to unowocześniony, elegancki i pełen niespodzianek statek wycieczkowy. Zadowoli pod każdym względem zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dzięki współpracy z markami takimi jak Lego, Chicco i Namco stworzono fantastyczne, jedyne w swoim rodzaju miejsca zabaw dla dzieci w każdym wieku, a nowoczesny Spray Park wprawi je w zachwyt. Zmodernizowane centrum Aurea Spa i przebudowany teatr La Fenice usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej
Dzień 5 - Mykonos, Grecja

W godzinach porannych przybijemy do portu w Mykonos.  Jest to pełna historii i kultury wyspa, z bogatym dziedzictwem sięgającym wieków wstecz. Słynie z pięknych plaż , spektakularnych widoków, bogatego życia nocnego oraz wielu ciekawych atrakcji. Przede wszystkim znana  z Małej Wenecji – romantycznej dzielnicy Chory, do której warto się wybrać na spacer o zachodzie słońca. Bielone wiatraki z drewnianymi dachami tworzą wyjątkowy krajobraz i są znakiem rozpoznawczym wyspy.

Czas wolny.

Więcej
Dzień 6 - Ateny, Grecja

Ateny to stolica Grecji jest jednym z najstarszych i najważniejszych miast w historii ludzkości. Znane jako kolebka demokracji, filozofii i teatru, były centrum starożytnej cywilizacji greckiej. Dominującym zabytkiem Aten jest Akropol, na którym znajduje się słynny Partenon, świątynia poświęcona bogini Atenie. Miasto jest pełne starożytnych ruin, w tym Agora, gdzie Sokrates nauczał, i Teatr Dionizosa, kolebka greckiego dramatu. Współczesne Ateny to dynamiczne miasto, łączące starożytne dziedzictwo z nowoczesnym życiem. Znajdują się tu liczne muzea, takie jak Muzeum Akropolu i Narodowe Muzeum Archeologiczne, prezentujące skarby starożytnej Grecji. Ateny są także znane z tętniących życiem placów, kawiarni i restauracji serwujących tradycyjną grecką kuchnię. Miasto jest gospodarzem licznych festiwali i wydarzeń kulturalnych, przyciągając turystów z całego świata.

Czas wolny lub opcjonalna wycieczka "Ateńskie opowieści”z polskim przewodnikiem /pilotem.
Wyruszymy  na niezapomnianą podróż po Atenach, odkrywając  najważniejsze skarby historyczne i malownicze zakątki. Rozpoczniemy trasę od mistycznego Akropolu, gdzie historia starożytnej Grecji ożywa wśród monumentalnych ruin. Następnie podążymy  ścieżką ku Wzgórzu Arios Pagos, skąd otworzy się przed nami  fascynujący widok na miasto. Przespacerujemy się  dzielnicą Anafiotika, której architektura przeniesie nas na cykladzką wyspę, zachwycając swoim urokiem. Przejdziemy  przez Agorę Rzymską, a następnie odkryjemy kolorowe dzielnice Plaka i Monastyraki, pełne knajpek, sklepików i lokalnego życia. Skierujemy się na Plac Syntagma, gdzie przy odrobinie szczęścia  będziemy uczestniczyć w zmianie warty . W Ogrodach Królewskich otoczonych zgiełkiem miasta znajdziemy spokój przyrody w samym centrum stolicy. Miniemy  łuk Hadriana, Świątynię Zeusa Olimpijskiego i Starożytny Stadion Kalimarmaro. Wycieczka  łączy historię, kulturę i przyrodę, sprawiając, że Ateny staną się dla  nas niezapomnianym doświadczeniem. Cena wkrótce do potwierdzenia, będzie zależna od liczby uczestników.
 
 
Więcej
Dzień 7 - Dzień na morzu

Czas wolny - zapraszamy do korzystania z wielu atrakcji dostępnych na statku

Więcej
Dzień 8 - Split, Chorwacja

Split to malownicze miasto położone na wybrzeżu Morza Adriatyckiego w Chorwacji, w regionie Dalmacji. Jest drugim co do wielkości miastem w kraju i ważnym centrum kulturalnym, gospodarczym oraz turystycznym. Najważniejszym zabytkiem Splitu jest Pałac Dioklecjana, monumentalna rezydencja rzymskiego cesarza z III wieku, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W obrębie pałacu znajdują się liczne restauracje, sklepy i kawiarnie, a także Katedra św. Duje, patrona miasta. Split to także popularny port, z którego odpływają promy na pobliskie wyspy, takie jak Hvar i Brač. Miasto oferuje piękne plaże, w tym znaną plażę Bačvice, oraz malownicze promenady nadmorskie. Split jest również miejscem licznych festiwali, koncertów i wydarzeń kulturalnych, co czyni go tętniącym życiem ośrodkiem. Z bogatą historią, imponującą architekturą i urokliwą atmosferą, Split przyciąga turystów z całego świata.

Czas wolny lub opcjonalna wycieczka " Śladami Cesarza Dioklecjana”z przewodnikiem (szczegóły wkrótce) 
Cena wkrótce do potwierdzenia, będzie zależna od liczby uczestników.
Więcej
Dzień 9 - Wenecja, Włochy

Po śniadaniu wyokrętowanie ze statku, a następnie odbędzie się ok. 2 h wycieczka po Wenecji z przewodnikiem.

Wycieczka „Najpiękniejsze zakątki Wenecji”  z polskim przewodnikiem (w cenie):
Wycieczkę rozpoczniemy od wizyty na Placu Świętego Marka nazywanego sercem Wenecji i od IX wieku stanowi jeden z jej najważniejszych elementów. Przy Piazza i Piazzetta San Marco znajdują się najważniejsze zabytki Wenecji: nieco orientalna w stylu Bazylika św. Marka, Pałac Dożów o ażurowej fasadzie, strzelista Kampanila, Budynki Starej i Nowej Prokuracji, niegdyś zamieszkiwane przez prokuratorów. Po zwiedzaniu udamy się  w stronę Mostu Rialto, czyli Ponte di Rialto do najstarszego mostu w Wenecji i pierwszego, który połączył oba brzegi Canale Grande. To jedna z najbardziej charakterystycznych budowli w mieście.
Po zwiedzaniu nastąpi przejazd na lotnisko i lot powrotny do Polski.
Więcej
Dodatkowe informacje

 

 • Program wyjazdu oraz rozkład lotów (godzina wylotu, miejsce wylotu) może ulec zmianie; organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 18 osób
 • oferta wymaga potwierdzenia
 • waluta na statku: EUR

 

MSC Armonia

Armator: MSC Cruises

Standard: ****

Rok budowy: 2001/2014

Liczba pasażerów: 2.679

Liczba załogi: 720

Liczba kabin: 976

Liczba pokładów pasażerskich: 9

Tonaż (tony): 65.000 ton

Długość (m): 274 m

Szerokość (m): 29 m

Szybkość (węzły): 22 węzły

Waluta: EUR

Jednostki bliźniacze: MSC Sinfonia, MSC Opera i MSC Lirica

MSC Armonia: To jeden z luksusowych statków wycieczkowych należących do floty włoskiej firmy MSC Cruises.  Statek przeszedł znaczną modernizację w 2014 roku, co uczyniło go jednym z najnowocześniejszych statków wycieczkowych na Morzu Śródziemnym. Statek prezentuje elegancki design i oferuje szeroką gamę udogodnień. Kabiny są nowoczesne i komfortowe, a na pokładzie znajdują się liczne restauracje, bary, baseny i obszary rekreacyjne. MSC Armonia została zaprojektowana z myślą o rodzinach, oferując atrakcje dla dzieci we współpracy z znanymi markami takimi jak Lego, Chicco i Namco. Dzięki temu, najmłodsi pasażerowie mogą korzystać z wyjątkowych miejsc zabaw dostosowanych do różnych grup wiekowych. Jedną z głównych atrakcji dla dzieci jest nowoczesny Spray Park, czyli park wodny, który gwarantuje dużo frajdy i ochłody podczas rejsu. MSC Armonia to doskonały wybór dla tych, którzy szukają luksusowego i komfortowego doświadczenia w podróży morskiej, zarówno dla rodzin, jak i dorosłych. Statek oferuje harmonię między nowoczesnym stylem a tradycyjnym urokiem włoskich statków wycieczkowych.

 

Atrakcje na statku:
Sport, rekreacja i spa
 • 2 baseny
 • 2 jacuzzi
 • basen dla dzieci
 • fitness center
 • boisko sportowe
 • solarium - pokład do opalania
 • shuffleboard
 • trasa do joggingu
 • tenis stołowy
 • mini golf
 • MSC Aurea Spa
 • sauna turecka
 • sauna fińska
 • salon piękności
 • talasoterapia
 • 3 jacuzzi
 • pokój relaksacyjny
Rozrywka
 • Teatr La Fenice
 • Palm Beach Casino
 • Armonia Lounge
 • Starlight Disco
 • Bar Del Duomo
 • pokój gier

 

Dla dzieci:

 • baby club - klub dla dzieci do 3 lat,
 • mini club - klub dla dzieci 3 - 6 lat,
 • juniors club - klub dla dzieci 7 - 11 lat
 • klub dla młodzieży (12 - 14 lat)
 • klub dla nastolatków (15 - 17 lat)
 • Virtual Arcade - salon gier
 • Spray Park - basen dla dzieci
Restauracje
 • Marco Polo - restauracja główna
 • La Brasserie (restauracja bufetowa)
 • Il Girasole - pizzeria, grill
 • La Pergola - dedykowana dla kabin z balkonem oraz kabin Aurea Spa
Bary i kawiarnie
 • Armonia Lounge
 • Starlight Disco
 • Bar Del Duomo
 • The Red Bar - piano bar
 • Cafe San Marco
 • The White Lion - english pub
 • Cigar Room
 • Il Lido Bar - pool bar
 • Lodziarnia Italiana
 • Vitamin Bar

Kabiny:
Kabina z oknem Fantastica (przysłonięty widok)
Kabina z oknem Fantastica (przysłonięty widok)

Wyposażenie:

 • Łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • balkon ze stolikiem oraz dwoma krzesłami
 • Łazienka z prysznicem
 • Telefon, sejf, suszarka do włosów
 • TV
 • Szafa, biurko, fotele
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • Mini bar (dodatkowa opłata)
 • Klimatyzacja
 • Przysłonięty widok szalupą ratunkową
 • Powierzchnia ok. 19m2

Kategoria Fantastica:

 • kabiny położone w środkowej części statku oraz na wyższych pokładach
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy do kabiny wliczony w cenę
Kabina z oknem Bella (przysłonięty widok)
Kabina z oknem Bella (przysłonięty widok)

Wyposażenie:

 • Łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • okno typu bulaj
 • Łazienka z prysznicem
 • Telefon, sejf, suszarka do włosów
 • TV
 • Szafa, biurko, fotele
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • Mini bar (dodatkowa opłata)
 • Klimatyzacja
 • Przysłonięty widok szalupą ratunkową
 • Powierzchnia ok. 15-18m2

Kategoria Bella:

 • kabiny położone w przedniej/tylnej części statku oraz na niższych pokładach
 • widok z kabiny może być ograniczony
 • brak możliwości wyboru tury kolacji w restauracji a'la carte
 • serwis śniadaniowy do kabiny dodatkowo płatny

 

Kabina wewnętrzna Fantastica
Kabina wewnętrzna Fantastica

Wyposażenie:

 • Łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • Łazienka z prysznicem
 • Telefon, sejf, suszarka do włosów
 • TV
 • Szafa, biurko, fotele
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • Mini bar (dodatkowa opłata)
 • Klimatyzacja
 • Powierzchnia ok. 12-14m2

Kategoria Fantastica:

 • kabiny położone w środkowej części statku oraz na wyższych pokładach
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy do kabiny wliczony w cenę
Kabina z oknem Bella
Kabina z oknem Bella

Wyposażenie:

 • Łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • okno typu bulaj
 • Łazienka z prysznicem
 • Telefon, sejf, suszarka do włosów
 • TV
 • Szafa, biurko, fotele
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • Mini bar (dodatkowa opłata)
 • Klimatyzacja
 • Powierzchnia ok. 15-18m2

Kategoria Bella:

 • kabiny położone w przedniej/tylnej części statku oraz na niższych pokładach
 • widok z kabiny może być ograniczony
 • brak możliwości wyboru tury kolacji w restauracji a'la carte
 • serwis śniadaniowy do kabiny dodatkowo płatny

 

Kabina z balkonem Fantastica
Kabina z balkonem Fantastica

Wyposażenie:

 • Łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • balkon ze stolikiem oraz dwoma krzesłami
 • Łazienka z prysznicem
 • Telefon, sejf, suszarka do włosów
 • TV
 • Szafa, biurko, fotele
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • Mini bar (dodatkowa opłata)
 • Klimatyzacja
 • Powierzchnia ok. 19m2

Kategoria Fantastica:

 • kabiny położone w środkowej części statku oraz na wyższych pokładach
 • nieograniczony widok z kabiny
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy do kabiny wliczony w cenę
Kabina Deluxe Suite Aurea

Wyposażenie:

 • powierzchnia wraz z balkonem ok.  27 m2
 • prywatny balkon (krzesła, stolik)
 • łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • część wypoczynkowa z sofą
 • łazienka z wanną
 • tv, telefon, mini bar, sejf, suszarka do włosów
 • klimatyzacja
 • 24 h room service
Kabina wewnętrzna Bella
Kabina wewnętrzna Bella

Wyposażenie:

 • Łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • Łazienka z prysznicem
 • Telefon, sejf, suszarka do włosów
 • TV
 • Szafa, biurko, fotele
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • Mini bar (dodatkowa opłata)
 • Klimatyzacja
 • Powierzchnia ok. 12-14m2

Kategoria Bella:

 • kabiny położone w przedniej/tylnej części statku oraz na niższych pokładach
 • brak możliwości wyboru tury kolacji w restauracji a'la carte
 • serwis śniadaniowy do kabiny dodatkowo płatny
Kabina z oknem Fantastica
Kabina z oknem Fantastica

Wyposażenie:

 • Łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • balkon ze stolikiem oraz dwoma krzesłami
 • Łazienka z prysznicem
 • Telefon, sejf, suszarka do włosów
 • TV
 • Szafa, biurko, fotele
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • Mini bar (dodatkowa opłata)
 • Klimatyzacja
 • Powierzchnia ok. 19m2

Kategoria Fantastica:

 • kabiny położone w środkowej części statku oraz na wyższych pokładach
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy do kabiny wliczony w cenę
Cena wyjazdu (za 1 os.) zawiera:

 • przelot samolotem linii lotniczych LOT na wybranej trasie ze wszystkimi opłatami
 • bezpośredni przelot na trasie Warszawa-Wenecja-Warszawa ze wszystkimi opłatami i podatkami oraz z bagażem rejestrowanym
 • 1 nocleg w hotelu 3-4* ze śniadaniami przed rejsem
 • rejs o długości 7 nocy statkiem MSC Armonia 4* z zakwaterowaniem w wybranej kabinie
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacje oraz przekąski) wraz z napojami do posiłków (kawa, herbata, woda, soki do śniadań z dystrybutorów)
 • wycieczka „Najpiękniejsze zakątki Wenecji” z polskim przewodnikiem/pilotem w cenie
 • opłaty portowe
 • opieka polskiego pilota podczas całego wyjazdu, na wyłączność grupy
 • wszystkie transfery (lotnisko-hotel-port-lotnisko)
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • ubezpieczenie KL (60 000 EUR), NNW i bagażu

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowych napiwków dla obsługi statku w kwocie 12 EUR/os./dzień (płatne przed rejsem)
 • obligatoryjnej opłaty w wysokości 139 EUR/os. tytułem realizacji programu na miejscu (parkingi,
 • lokalni przewodnicy, serwis bagażowy, pozostałe opłaty) płatnej przed wyjazdem
 • kosztów dodatkowych posiłków
 • dopłaty do opcji All Inclusive na statku lub przed rejsem
 • dopłaty do opcjonalnych wycieczek w odwiedzanych miejscach podczas rejsu oraz do wybranych usług na statku np. SPA oraz pakietu internetowego
 • ewentualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i/lub przerwania imprezy
Zapraszamy!
Ważne informacje:

 • Program wyjazdu, linia lotnicza oraz rozkład lotów (godzina wylotu, miejsce wylotu) mogą ulec zmianie; organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 18 osób
 • Oferta wymaga potwierdzenia
 • Program oraz kolejność zwiedzanych obiektów podczas wycieczek może ulec zmianie
 • Waluta na statku: EUR

PAKIETY ALL INCLUSIVE:

Easy – zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Pakiet obejmuje wybrane wina na kieliszki, piwo, klasyczne koktajle oraz drinki. Drinki bezalkoholowe, soki owocowe, butelkowana woda, napoje kawowe (espresso, cappuccino, kawa latte, herbata). Pakiet nie działa w restauracjach specjalistycznych. Nie zawiera mini baru w kabinie.
Cena: 39 EUR/os./dzień
 
Easy Plus – zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe których cena nie przekracza 9 EUR /10USD za napój. Pakiet obejmuje wybrane koktajle, spritzy, likiery, wina na kieliszki (oraz 10% zniżki na butelkę wina), szeroki wybór piw butelkowanych; koktajle bezalkoholowe,
woda butelkowana, napoje kawowe (latte, espreso, cappucino), gorąca czekolada, herbata. Pakiet funkcjonuje również w restauracjach specjalistycznych. Nie zawiera mini baru w kabinie.
Cena: 54 EUR/os./dzień
 
Premium Extra – opcja dla koneserów, zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe, których cena nie przekracza 14 EUR / 16 USD. Pakiet obejmuje szeroki zakres koktajli. Marki premium alkoholi, likiery, wino i szampan na kieliszki. Wybór piw kraftowych oraz butelkowanych, woda butelkowana, energetyki, kawa, gorąca czekolada i herbata. Nie zawiera mini baru w kabinie. Pakiet funkcjonuje również w restauracjach specjalistycznych.
Cena: 74 EUR/ os. /dzień
 

Pakiet bezalkoholowy dla dzieci  Cena: 17 EUR /os. /dzień

Pakiet bezalkoholowy dla dorosłych  Cena: 24 EUR/os. /dzień

Masz pytania?
Skontaktuj się z opiekunem wyjazdu p.Sandra
kom. 694 708 976
tel. 71 729 37 55
e-mail: sf@um24.pl
lub zostaw kontakt
- oddzwonimy