RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Dubaj, ZEA - praktyczne informacje

Sylwester w Dubaju - Hotel Time Asma 4*

Zobacz ultranowoczesne i bogate Zjednoczone Emiraty Arabskie. Najbardziej rozpoznawalne miasto to zdecydowanie Dubaj, który jest absolutnie niepowtarzalnym miejscem na świecie. Pobyt tutaj to niesamowita podróż po rajskiej krainie luksusu, rzeczywistości wręcz nierealnej, a jednak dostępnej na wyciągnięcie ręki. Miasto to słynie z „naj” – najwyższy budynek świata, największa sztuczna wyspa, największy pokaz fontann i wiele, wiele innych. Spędź Sylwestra marzeń właśnie w Dubaju!


Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Przylot do Dubaju, 29.12.2022

Dnia 29.12.2022 odbędzie się bezpośredni przelot z Warszawy do Dubaju liniami LOT, wylot zaplanowany jest na godzinę 07:40, przylot do Dubaju tego samego dnia o godz. 16:25. Po przylocie nastąpi przywitanie przez naszego polskojęzycznego przedstawiciela na miejscu, a nastepnie transfer do hotelu. 

Nocleg w TIME ASMA HOTEL 4* (link)

Dzień 2 - Zwiedzanie Dubaju + bilety na Burj Khalifa (w cenie), 30.12.2022 [śniadanie]

Po śniadaniu rozpocznie się półdniowe zwiedzanie Dubaju, które rozpocznie się od zwiedzania starszej dzielnicy Dubaju Deira, będą mieli Państwo okazję przepłynąć zatokę na pokładzie jednej z tradycyjnych wodnych taksówek zwanych Abrami, a następnie zaplanowano odwiedziny Gold Souk – tradycyjnym arabskim targowisku specjalizującym się w wyrobach biżuteryjnych. Następnie autokarem pojedziemy do Dubai Mariny, portu jachtowego, położonego pośród drapaczy chmur. Kolejny punkt to sztuczna wyspa – Palm Jumeirah, na którą dostaniemy się kolejką Monorail. Następnie przejedziemy na targ Souk Madinat, nazywany Wenecją Dubaju –mnóstwo sklepów, restauracji i wspaniały widok na hotel-żagiel Burj Al-Arab.  Na koniec wizyta w Dubai Mall, gdzie jest wejście do najwyższego budynku świata Burj Khalifa (bilet w cenie).

Nocleg w TIME ASMA HOTEL 4* (link)

Dzień 3 - Czas wolny - Sylwester, 31.12.2022 [śniadanie]

Dubaj w Sylwestra to wielkie widowisko z oszałamiającymi światełkami i zdumiewającymi fajerwerkami.

Jak wygląda rejs w noc sylwestrową?

Otóż taki rejs tradycyjną łodzią Dhow to jeden z najbardziej pasjonujących i niezwykłych doświadczeń w Dubaju w Sylwestra. Sam rejs jest niesamowitym przeżyciem, podczas którego można oglądać rozświetlone miasto nocą. Na pokładzie serwowany jest np. wystawmy bufet, w zależności od wyboru 4* lub 5*, rozrywka na żywo, napoje bezalkoholowe, noworoczny tort i lampka szampana. Z górnego pokładu łodzi można podziwiać niesamowite fajerwerki, które rozbłysną o północy. Wycieczka zazwyczaj kończy się ok. godz. 01:00. Sylwester w takim stylu pozostanie na długo w Państwa pamięci!

 

Do wyboru są 4 możliwości:

1) Rejs łodzią Dubai Creek 4*, za dopłatą ok. 298 USD/os.

2) Rejs łodzią Dubai Creek 5*, za dopłatą ok. 368 USD/os.

3) Rejs łodzią Dubai Canal Creek Harbour “Black Pearl Dinner Cruise”, za dopłatą ok. 455 USD/os.

4) Rejs łodzią Dubai Marina 5*, za dopłatą ok. 490 USD/os. 

 

Oczywiście Sylwestra mogą Państwo spędzić w dowolny sposób, powyższe propozycje są jedynie naszymi sugestiami. 

 

Nocleg w TIME ASMA HOTEL 4* (link)

Dzień 4 - Czas wolny, 01.01.2023 [śniadanie]

Czas wolny lub możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

 

Na przykład:

- Sky View Dubai, za dopłatą ok. 30 USD/1 os. (bilet wstępu)

- The View at The Palm, za dopłatą ok. 35 USD/1 os. (bilet wstępu)

- Dubai Frame, za dopłatą ok. 44 USD/1 os. (bilet wstępu i transfery w 2 strony)

- Park wodny- Auquaventure & Waterpark, za dopłatą ok. 131 USD/1 os. (bilet wstępu i transfery w 2 strony)

- Miracle Garden, za dopłatą ok. 69 USD/1 os. (bilet wstępu i transfery w 2 strony)

- Teatr na wodzie "La Pearl" (cena do uzupełnienia)

 

Nocleg w TIME ASMA HOTEL 4* (link)

 

Dzień 5 - Całodniowa wycieczka do Abu Dhabi (w cenie), 02.01.2023 [śniadanie]

Całodniowa (8h) wycieczka z Dubaju do Abu Dhabi (w cenie) - tętniącej życiem stolicy państwa, zlokalizowanej na małym półwyspie, bardzo często nazywanej „Manhattanem zatoki”. Miasto oferuje wiele atrakcji, a kontrast między nowoczesnością a tradycją odczuwalny jest na każdym kroku. Proponujemy wizytę w najstarszej dzielnicy miasta - w forcie Al Hosn, gdzie rozpoczęła się historia stolicy, w skansenie obrazującym dawne oblicze Abu Dhabi „The Heritage Village”, w dzielnicy najwyższych wieżowców oraz w części miasta, która zachwyca pięknymi pałacami i rezydencjami. Ponadto na trasie całej wycieczki zachwycają parki, ogrody, meczety (m.in. Wielki Meczet Szejka Zajida) i pięknie utrzymane fontanny. Tego dnia można poczuć prawdziwą atmosferę Abu Dhabi i odkryć jej dwa oblicza - ultranowoczesnej metropolii lub tradycyjnego miasta, pełnego targów, lokalnych sklepików i straganów. Na zakończenie całodniowej wycieczki zaplanowano odwiedziny imponującego parku rozrywki Ferrari World (opcjonalnie za dopłatą od 82 USD), gdzie znajduje się zapierający dech w piersiach roller coaster „Formula Rossa”, który rozpędza się do prędkości 240 km/h,  bolid Fiorano GT Challenge „Speed of Magic”, który zapewni niezapomnianą podróż w wymiarze 4D wśród dżungli, lodowych jaskiń i wąskich dolin, czy G-Force - niesamowita wieża przeciążeń „wystrzeliwująca” pasażerów ponad czerwony dach i gwałtownie transportująca ich na ziemię.

Nocleg w TIME ASMA HOTEL 4* (link)

Dzień 6 - Czas wolny lub Pustynne Safari (za dopłatą), 03.01.2023 [śniadanie]

Czas wolny lub Pustynne Safri za dopłatą (ok. 80 USD/os.).

Popołudniowa, niezwykle ekscytująca przejażdżka jeepami przez piękną, pełną wysokich wydm pustynię. Podczas postoju będą Państwo mieli okazję podziwiać zachód słońca na mieniącym się wszystkimi odcieniami złota, czerwieni i pomarańczy piasku. Po tym niezapomnianym przeżyciu odwiedzą Państwo specjalnie wybudowany obóz na pustyni, gdzie na podróżników czekać już będzie wspaniały poczęstunek złożony z grillowanych kebabów i jagnięciny. Noc rozświetli ognisko, przy którym podziwiać będzie można pokaz tańca brzucha przy dźwiękach arabskiej muzyki. Będą też mieli Państwo okazję spróbować tradycyjnej fajki wodnej (szisza), jak i zrobić tatuaż z henny (naturalne barwniki roślinne). Wspaniałą atrakcją jest także sand-boarding – zjeżdżanie po piaszczystych wydmach na specjalnej desce (dodatkowo płatne).

Nocleg w TIME ASMA HOTEL 4* (link)

Dzień 7 - Czas wolny, 04.01.2023 [śniadanie]

Czas wolny lub możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

 

Na przykład:

- Sky View Dubai, za dopłatą ok. 30 USD/1 os. (bilet wstępu)

- The View at The Palm, za dopłatą ok. 35 USD/1 os. (bilet wstępu)

- Dubai Frame, za dopłatą ok. 44 USD/1 os. (bilet wstępu i transfery w 2 strony)

- Park wodny- Auquaventure & Waterpark, za dopłatą ok. 131 USD/1 os. (bilet wstępu i transfery w 2 strony)

- Miracle Garden, za dopłatą ok. 69 USD/1 os. (bilet wstępu i transfery w 2 strony)

- Teatr na wodzie "La Pearl" (cena do uzupełnienia)

 

Nocleg w TIME ASMA HOTEL 4* (link)

Dzień 8 - Wylot z Dubaju, 05.01.2023 [śniadanie]

Ok. godz. 11:00/12:00 nastapi wykwaterowanie z hotelu, a nastepnie w godzinach popołudniowych transfer na lotnisko pod opieką naszego polskojęzycznego przedstawiciela na miejscu. Bezpośredni przelot z Dubaju do Warszawy liniami LOT został zaplanowany na godz. 18:15. Przylot do Warszawy o godz. 22:00 dnia 05.01.2023.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.