RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą

Szmaragdowe Wybrzeże i Słoneczne Baleary – Rejs po Morzu Śródziemnym

OFERTA DOSTĘPNA
nazwa:
Szmaragdowe Wybrzeże i Słoneczne Baleary – Rejs po Morzu Śródziemnym
trasa rejsu:

Savona - Civitavecchia (Rzym) - Olbia (Sardynia) - Majorka - Walencja - Marsylia

termin wyjazdu:
długość rejsu:
8 dni
miejsce wylotu:
Wyróżniki oferty:
 • rejs luksusowym statkiem Costa Pacifica
 • aż 6 śródziemnomorskich portów podczas jednej podróży
 • słynne Szmaragdowe Wybrzeże i największa wyspa Balearów
 • wycieczka nad Jezioro Como w cenie wyjazdu
 • wycieczka „Najpiękniejsze zakątki Genui” w cenie wyjazdu
 • polski pilot podczas całego wyjazdu
7 990 zł/os.
15 980 zł razem

Rozpocznij wakacje od wizyty nad malowniczym Jeziorze Como oraz od rejsu na statku Costa Pacifica. Odkryj najpiękniejsze porty Morza Śródziemnego! Przeżyj piękny dzień w Wiecznym Mieście i poznaj prawdziwą włoską gościnność na wyspie długowieczności – Sardynii. Zanurz się w kulturze Hiszpanii podczas wizyty w Walencji oraz rozkoszuj się pięknymi plażami na Majorce. A to wszystko pod opieką polskiego pilota!

Szmaragdowe Wybrzeże i Słoneczne Baleary – Rejs po Morzu Śródziemnym

Plan rejsu
Dzień Miejsce Przypłynięcie Wypłynięcie
1 Wylot z Polski / Como, Włochy --:-- --:--
2 Savona/Włochy --:-- 16:30
3 Civitavecchia (Rzym)/Włochy 08:00 20:00
4 Olbia (Sardynia)/Włochy 08:00 20:00
5 Dzień na morzu --:-- --:--
6 Palma de Mallorca/Hiszpania 08:00 20:00
7 Walencja/Hiszpania 07:00 15:00
8 Marsylia/Francja 13:00 19:00
9 Genua/Włochy 08:30 --:--
Proponowany program rejsu

Dzień 1 - Wylot z Polski / Como, Włochy

Przywitanie z pilotem Unique Moments na lotnisku w Warszawie. Przelot z Warszawy do Mediolanu. Transfer z lotniska do hotelu w okolicy Como, które jest urokliwym miasteczkiem położonym w północnych Włoszech, nad jeziorem o tej samej nazwie. To miejsce pełne uroku i historii, z przepięknymi widokami na góry i klimatem sprzyjającym relaksowi. Jego starówka urzeka wąskimi uliczkami, kawiarniami i butikami. Jezioro Como jest jednym z głównych atrakcji, zapewniającym możliwość relaksu nad wodą i podziwiania okolicznej przyrody. Podczas rejsu po jeziorze będzie możliwość odwiedzenia malowniczych miasteczek takich jak Bellagio czy Maggiore, gdzie kręcono film o przygodach Jamesa Bonda. Wycieczka pod opieką polskiego pilota.

Więcej
Dzień 2 - Savona/Włochy

Po wczesnym śniadaniu wymeldowanie z hotelu i transfer z hotelu do portu w Savonie. Następnie zaokrętowanie na statku Costa Pacifica. Po południu wypłynięcie w rejs po najpiękniejszych portach Morza Śródziemnego.

Więcej
Dzień 3 - Civitavecchia (Rzym)/Włochy

Tego dnia statek dopłynie do portu Civitavecchia, który położony jest nieopodal Wiecznego Miasta. Rzym to miejsce, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Na każdym kroku spotkać można antyczne zabytki, które przypominają o bogatej i niesamowitej historii miasta. Podczas całodziennej wycieczki postaramy się zobaczyć najważniejsze miejsca, spacerując urokliwymi uliczkami i chłonąc klimat tego niezwykłego miasta.

Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem:Dzień w Rzymie”. W ciągu jednego dnia postaramy się zobaczyć najważniejsze miejsca – Koloseum (z zewnątrz), Watykan, Zamek Św. Anioła, Piazza Navona, Pantheon, Fontanne Di Trevi. Dzień będzie intensywny, ale i pełen wrażeń, a nasz przewodnik uraczy nas fascynującymi informacjami na temat Rzymu. Wędrując uroczymi uliczkami, będziemy poznawać sekrety wiecznego miasta. Cena ok. 85-120 EUR (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników).

Więcej
Dzień 4 - Olbia (Sardynia)/Włochy

Olbia to urokliwe miasto położone na północno-wschodnim wybrzeżu Sardynii. Jest jednym z głównych portów promowych na wyspie. To miejsce, które łączy w sobie zarówno nowoczesność portowego życia, jak i historyczny urok starego miasta. Olbia oferuje piękne plaże, krystalicznie czyste wody oraz wspaniałe tereny do uprawiania sportów wodnych. Oprócz tego ma również bogatą historię, którą można odkryć zwiedzając ruiny rzymskich term czy starożytne fortyfikacje. To także doskonałe miejsce do korzystania z lokalnej kuchni, bogatej w świeże owoce morza i tradycyjne sardyńskie dania.

Wycieczka fakultatywna z polskim pilotem – szczegóły wkrótce

Więcej
Dzień 5 - Dzień na morzu

Po intensywnym zwiedzaniu, czas na błogi relaks na statku! Dzień na morzu to doskonała okazja, aby w spokoju nacieszyć się wszystkimi atrakcjami. Bary oraz kawiarnie będą czynne dla Gości przez cały dzień. Może to idealny czas na spróbowanie nowych smaków w jednej z restauracji tematycznych? Wieczorem nie może zabraknąć wizyty w trzypiętrowym teatrze lub w barze na kieliszek wybornego szampana.

Więcej
Dzień 6 - Palma de Mallorca/Hiszpania

Majorka to największa wyspa Balearów, słynąca z pięknych plaż (33 z nich zostały oznaczone niebieską flagą). Stolicą jest Palma do Mallorca, miasto, które zapewne przywita każdego słońcem i wysokimi temperaturami. Podczas wizyty na tej bajecznej wyspie warto zobaczyć monumentalną katedrę znajdującą się w samym sercu stolicy oraz oddać się kulinarnym przyjemnością próbując hiszpańskiej paelli.

Wycieczka z polskim przewodnikiem: Ze statku udamy się do centrum Palmy. Naszym głównym punktem będzie wejście do Katedry La Seu – miejsca, które jest na obowiązkowej liście każdego turysty. Następnie udamy się na spacer do starego miasta, w trakcie spaceru wąskimi uliczkami, zobaczymy główne atrakcje stolicy. Następnie udamy się do kolejnego pięknego miejsca, którym jest Valldemossa – urokliwe miasteczko położone na wzniesieniu u podnóża gór gdzie znajduje się Klasztoru Kartuzów. Następnie czas wolny i powrót na statek. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 82-102 EUR (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników).

Więcej
Dzień 7 - Walencja/Hiszpania

Nazwa miasta pochodzi z łaciny 'valens', co oznacza odważny i silny. Na ten przydomek Walencja zasłużyła dzięki walce przeciwko wielu najazdom oraz arabskim panowaniom. Dziś Walencja łączy w sobie przeszłość z przyszłością. Bujne, zielone ogrody, gotyckie budowle, futurystyczna dzielnica Enschile, targi wypełnione świeżymi produktami, a oprócz tego słońce, dużo słońca! Kilka godzin wystarczy by zakochać się w tym hiszpańskim mieście.

Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem: „Walencja w pigułce”. Będziemy podziwiać wspaniały kompleksu nowoczesnej architektury Miasta Nauki i Sztuki, dzieła słynnego hiszpańskiego architekta Santiago Calatravy. Następnie przejazd panoramiczny wzdłuż biegnących przez cale miasto Ogrodów Turia, Arena do Walk z Bykami, Dworzec Kolejowy, Plac Ratuszowy. Następnie udamy się na spacer po Starym Mieście ze zwiedzaniem najważniejszych placów miasta wraz z najważniejszymi zabytkami. Cena ok. 55-68 EUR (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników).

Więcej
Dzień 8 - Marsylia/Francja

Marsylia - stolica Prowansji, to istna mieszanka kulturowa. Portowe miasto łączy w sobie kulturę południowej Europy z kulturą afrykańską. Miłośnicy słońca i wysokich temperatur na pewno będą zadowoleni, ponieważ panuje tutaj typowo śródziemnomorski klimat. Fani architektury zachwycą się położoną na wzgórzu Bazyliką Notre Dame De La Garde. Rozpościera się stamtąd piękny widok na całe miasto. Marsylia zachwyci również tych, którzy szukają kulinarnych doznań - mieszankę kultur można odczuć także w tutejszym jedzeniu.

Wycieczka fakultatywna z polskim pilotem:Wycieczkę rozpoczniemy od wizyty w prowansalskiej winnicy, gdzie zostaniemy oprowadzeni przez doświadczonego przewodnika, który wytłumaczy nam proces powstawania win. Spróbujemy lokalnych serów i wędlin oraz aż 12 różnych win podczas degustacji! Następnie wybierzemy się w panoramiczny przejazd po Marsylii, gdzie zobaczymy słynną bazylikę Notre Dame De La Garde. Cena ok. 97-120 EUR (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników).

Więcej
Dzień 9 - Genua/Włochy

Po przypłynięciu, przejazd do Genui gdzie odbędzie się wycieczka fakultatywna, następnie transfer z Genui do Mediolanu. Wylot z Mediolanu do Polski. Przylot do Warszawy w godzinach wieczornych.

Wycieczka z polskim przewodnikiem (w cenie): Miasto choć portowe, kryje wiele uroczych zakątków. Kilka godzin w tym mieście, to idealna okazja do tego by odkryć wszystkie jego zakątki. Podobno został tutaj ochrzczony sam Krzysztof Kolumb. Nie ma lepszego sposobu na odkrycie Genui niż spacer z lokalnym przewodnikiem, który pokaże nam m.in. Stary Port, wąskie alejki tzw. „caruggi”, fasady pałaców arystokratycznych pod ochroną UNESCO, historyczne centrum miasta i wiele innych miejsc! Jeżeli czas na to pozwoli, to wjedziemy bezpłatną windą na punkt widokowy, z którego roztacza się piękny widok na miasto i otaczające je góry. W ciągu zwiedzania przewodniczka wskaże stare lokalne sklepy i delikatesy, w których można skosztować lokalnych produktów

Więcej
Dodatkowe informacje

Program rejsu oraz rozkład lotów może ulec zmianie. Organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów lub w zmianie pierwotnie planowanej trasy rejsu przez armatora.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 20 osób.

Oferta wymaga potwierdzenia.

Waluta na statku: EUR

Costa Pacifica

COSTA PACIFICA ****

Rok budowy: 2009

Linia: Costa Cruises

Tonaż: 114 500 t

Długość: 290 m

Szerokość: 35 m

Szybkość: 23 węzły

Pokłady pasażerskie: 17

Załoga: 1110

Pasażerowie: 3780

Waluta: EURO

 

Costa Pacifica zaprasza pasażerów do niezwykłego świata muzyki. Tematem przewodnim na statku jest muzyka, towarzysząca nam zarówno w restauracjach, barach, jak i w kabinach, które zostały ozdobione wizerunkami znanych kompozytorów, oper oraz instrumentów. Rozbrzmiewające zewsząd melodie harmonijnie współgrają z falami odbijającymi się od burty. Włoski kompozytor - Mauro Pagani, specjalnie dla gości statku napisał 30 wyjątkowych utworów, które można usłyszeć tylko podczas tego rejsu. Costa Pacifica w porze letniej pływa po Morzu Śródziemnym, natomiast w okresie zimowym spotkać ją możemy przy brzegach Ameryki Południowej.

Atrakcje na statku:
Restauracje
 • New York, New York - główna restauracja a la carte
 • My Way - główna restuaracja a la carte, serwująca tylko uroczyste kolacje
 • La Paloma Buffet - restauracja bufetowa
 • Club Restaurant Blue Moon - restauracja a la carte, serwująca wykwintne potrawy, za dodatkową dopłatą
 • Restauracja Samsara - lekkie i wykwitne posiłki, restauracja dedykowana dla gości kabin i apartamentów Samsara
Bary i kawiarnie
 • Rick's Piano Bar
 • Bar Sport Route 66
 • Caffeteria Rondò
 • Salone Around The Clock
 • Bar Classico Amapola
 • Atrio Welcome
 • Sala de Ballo Wien Wien
 • Grand Bar Rhapsody
 • Bar Scuderia Costa
Rozrywka
 • trzypoziomowy teatr
 • dyskoteka
 • kasyno
 • biblioteka
 • kafejka internetowa
 • sala z grami video
 • studio nagrań
 • pasaż handlowy z butikami
 • fotograf
Rozrywka dla najmłodszych
 • dedykowana przestrzeń dla dzieci z basenem i zjeżdżalniami
 • Club Peppa Pig - klub dla dzieci w wieku 3-6, spotkanie ze świnką Peppą!
 • Squok Mini Club - klub dla dzieci w wieku 3-6, zajęcia z animatorem
 • Squok Maxi Club - klub dla dzieci w wieku 7-11, zajęcia z animatorem
 • Teen Club Junior - klub dla dzieci w wieku 12-14, zajęcia tematyczne
 • Teen Club - klub dla dzieci w wieku 15-17, zajęcia tematyczne
Sport i rekreacja
 • 4 baseny (2 z rozsuwanym dachem)
 • zjeżdżalnie wodne
 • jacuzzi
 • siłownia
 • wielofunkcyjne boisko sportowe
 • ścieżka do joggingu
 • symulator do gry w golfa
SPA & Beauty
 • Samsara SPA z gabinetami zabiegowymi
 • sauna
 • łaźnia turecka
 • solarium
 • jacuzzi
 • talasoterapia
 • salon piękności
 • Barber Shop dla Panów

Kabiny:
Kabina wewnętrzna Classic
Kabina wewnętrzna Classic

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 14m²

Kategoria Classic:

 • pakiet napojów Pranzo e Cena
 • kabina standard często o gorszym usytuowaniu
 • brak możliwości wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy do kabiny dodatkowo płatny
Kabina wewnętrzna Premium
Kabina wewnętrzna Premium

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 14m²

Kategoria Premium:

 • pakiet napojów Brindiamo
 • kabina w bardzo dobrej lokalizacji
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy oraz room service 24h do kabiny wliczony w cenę 
Kabina wewnętrzna Samsara
Kabina wewnętrzna Samsara

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 14m²

Kategoria Samsara:

 • pakiet napojów Brindiamo
 • kabina w bardzo dobrej lokalizacji
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy oraz room service 24h do kabiny wliczony w cenę 
 • nielimitowany dostęp do strefy SPA
Kabina z oknem Classic
Kabina z oknem Classic

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • okno typu bulej
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 17m²

Kategoria Classic:

 • pakiet napojów Pranzo e Cena
 • kabina standard często o gorszym usytuowaniu
 • brak możliwości wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy do kabiny dodatkowo płatny
Kabina z oknem Premium
Kabina z oknem Premium

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • okno typu bulej
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 17m²

Kategoria Premium:

 • pakiet napojów Brindiamo
 • kabina w bardzo dobrej lokalizacji
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy oraz room service 24h do kabiny wliczony w cenę 
Kabina z balkonem Classic
Kabina z balkonem Classic

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatny balkon ze stolikiem oraz dwoma krzesłami
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 20m²

Kategoria Classic:

 • pakiet napojów Pranzo e Cena
 • kabina standard często o gorszym usytuowaniu
 • brak możliwości wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy do kabiny dodatkowo płatny
kabina z balkonem Premium
kabina z balkonem Premium

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatny balkon ze stolikiem oraz dwoma krzesłami
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 20m²

Kategoria Premium:

 • pakiet napojów Brindiamo
 • kabina w bardzo dobrej lokalizacji
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy oraz room service 24h do kabiny wliczony w cenę 
Kabina z balkonem Samsara
Kabina z balkonem Samsara

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatny balkon ze stolikiem oraz dwoma krzesłami
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 20m²

Kategoria Samsara:

 • pakiet napojów Brindiamo
 • kabina w bardzo dobrej lokalizacji
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy oraz room service 24h do kabiny wliczony w cenę 
 • nielimitowany dostęp do strefy SPA
Apartament Mini Suite Premium z balkonem
Apartament Mini Suite Premium z balkonem

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatny balkon ze stolikiem oraz dwoma krzesłami
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 24m²

Kategoria Premium:

 • pakiet napojów Brindiamo
 • kabina w bardzo dobrej lokalizacji
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • serwis śniadaniowy oraz room service 24h do kabiny wliczony w cenę 

 

Apartament Suite Deluxe z balkonem
Apartament Suite Deluxe z balkonem

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa dostępna jest 1 sofa jedno- lub dwuosobowa
 • przestronny, prywatny balkon ze stolikiem i dwoma krzesłami
 • prywatna łazienka z prysznicem i wanną
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: od 31m²

Kategoria Deluxe:

 • pakiet napojów Intenditore
 • luksusowa kabnia w najlepszej lokalizacji
 • jednorazowy, całodniowy dostęp do strefy SPA
 • prywatny kamerdyner
 • dostęp do eksluzywnych restauracji zarezerwowanych tylko dla gości z kabin Suites
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • 2 butelki wody dziennie w kabinie
 • codziennie świeże owoce w kabinie
 • butelka wina musującego 
 • serwis śniadaniowy wliczony w cenę
 • całodobowy room service
 • spersonalizowane zaproszenia na wydarzenia specjalne
 • pierwszeństwo wejścia i zejścia ze statku

Możliwość rezerwacji Apartamentu Grand Suite o większej powierzchni. 

Apartament Samsara Suite Deluxe z balkonem

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa dostępna jest 1 sofa jedno- lub dwuosobowa
 • prywatny balkon ze stolikiem i dwoma krzesłami
 • prywatna łazienka z prysznicem i wanną
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 26m²
 • nielimitowany dostęp do strefy SPA
 • kapcie i szlafrok
 • filtr prysznicowy
 • dyfuzor do olejków eterycznych
 • imbryk z wyborem herbat ziołowych

Kategoria Deluxe:

 • pakiet napojów Intenditore
 • luksusowa kabnia w najlepszej lokalizacji
 • prywatny kamerdyner
 • dostęp do eksluzywnych restauracji zarezerwowanych tylko dla gości z kabin Suites
 • możliwość wyboru tury kolacji
 • 2 butelki wody dziennie w kabinie
 • codziennie świeże owoce w kabinie
 • butelka wina musującego 
 • serwis śniadaniowy wliczony w cenę
 • całodobowy room service
 • spersonalizowane zaproszenia na wydarzenia specjalne
 • pierwszeństwo wejścia i zejścia ze statku
Cena wyjazdu (za 1 os.) zawiera:

 • przelot samolotem linii lotniczych LOT na wybranej trasie ze wszystkimi opłatami
 • rejs o długości 8 nocy/9 dni luksusowym statkiem Costa Pacifica z zakwaterowaniem w wybranej kabinie;
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacje oraz przekąski) wraz z napojami do posiłków (kawa, herbata, woda, soki do śniadań z dystrybutorów w restauracji bufetowej) podczas rejsu;
 • 1 nocleg w hotelu 3* w okolicach Jeziora Como ze śniadaniem;
 • wycieczkę połączoną z rejsem po Jeziorze Como z polskim pilotem;
 • wycieczkę z polskojęzycznym przewodnikiem po Genui;
 • opiekę polskiego pilota (od momentu wylotu z Polski na wyłączność grupy);
 • wszystkie transfery na miejscu;
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy;
 • Ubezpieczenie KL (60 000 EUR0, NNW (NWI 15 000 PLN lub NWS 15 000 PLN) oraz bagażu (1 000 PLN), TU Signal Iduna

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowych napiwków dla obsługi statku w kwocie 11 EUR/os./dzień (płatne na statku);
 • obligatoryjnej opłaty w wysokości 129 EUR/os. tytułem realizacji programu na miejscu (parkingi, lokalni przewodnicy, serwis bagażowy, napiwki dla kierowców, pozostałe opłaty) płatnej przed wyjazdem;
 • dopłaty do opcji All Inclusive na statku lub przed rejsem;
 • dopłaty do opcjonalnych wycieczek w odwiedzanych miejscach podczas rejsu oraz do wybranych usług na statku np. SPA oraz pakietu internetowego;
 • ewentualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji czy przerwania imprezy.
Zapraszamy!
Ważne informacje:

 • Program rejsu oraz rozkład lotów może ulec zmianie. Organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów lub w zmianie pierwotnie planowanej trasy rejsu przez armatora.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 20 osób.
 • Oferta wymaga potwierdzenia.
 • Waluta na statku: EUR

My Soft Drinks – napoje bezalkoholowe serwowane na kieliszki/szklanki: bezalkoholowe drinki, kawa, herbata, bezalkoholowe napoje, soki, woda, energy drink. Pakiet obowiązuje w restauracjach i barach. Pakiet nie zawiera marek PREMIUM oraz mini baru w kabinie. Cena: 160 EUR/os./rejs

My Drinks – napoje serwowane na kieliszki/szklanki: wina, piwa, whisky, wermuty, koktajle i inne alkohole + napoje gorące, kawy, napoje bezalkoholowe, 1 butelka wody 0,5 litra dziennie na osobę. Pakiet obowiązuje w restauracjach i barach. Pakiet nie zawiera marek PREMIUM oraz mini baru w kabinie. Cena: 240 EUR/os./rejs

My Drinks Plus – napoje serwowane na kieliszki/szklanki. Szeroki wybór napojów bezalkoholowych oraz najlepszych alkoholi PREMIUM (do 9 EUR). Pakiet obowiązuje w restauracjach i barach. Pakiet obejmuje napoje z mini baru (jeśli jest dostępny na statku). Cena: 320 EUR/os./rejs

Wykupienie pakietu napojów jest możliwe jedynie na czas całego rejsu dla wszystkich osób podróżujących w jednej kabinie. Pakiet bezalkoholowy dla dzieci w wieku 4-17 lat w cenie: 105 EUR/rejs.
Ceny obowiązują w momencie dokonywania rezerwacji lub nie później niż 40 dni przed rejsem. Pakiety można również wykupić na pokładzie statku (pierwszego dnia rejsu), ale w wyższej cenie o ok. 15%.

Masz pytania?
Skontaktuj się z opiekunem wyjazdu p.Jagodą
kom. 71 729 37 52
tel. 734 179 532
e-mail: jdk@um24.pl
lub zostaw kontakt
- oddzwonimy