RejsyWycieczki objazdoweZwiedzanie i wypoczynekWypoczynekLast MinuteAll InclusiveŚlub za granicąPodróż poślubna

Rejs - Brazylia - Argentyna - Urugwaj

Szczegóły oferty
Oferta dostępna
Oferta do potwierdzenia
nazwa:
Rejs - Brazylia - Argentyna - Urugwaj
trasa rejsu:

Rio de Janeiro - Ilhabela - Camboriú - Buenos Aires - Montevideo

zakwaterowanie:
wyżywienie:
3 posiłki
termin wyjazdu:
długość rejsu:
9 dni
miejsce wylotu:
Wyróżniki oferty:
 • 2 noce w Rio de Janeiro, w hotelu położonym przy plaży Copacabana
 • 2 wycieczki w trakcie pobytu w Rio de Janeiro w cenie
 • polski pilot podczas całego wyjazdu
 • aż 3 porty w Brazylii!
14 650 zł/os.
29 300 zł razem

Zawitaj w Ameryce Południowej podczas wyjątkowego rejsu na statku Costa Fascinosa! Daj się ponieść gorącym rytmom samby na ulicach Rio de Janeiro lub tanga w boskim Buenos Aires, podziwiaj urugwajskie krajobrazy delektując się pysznym winem. Poznaj najpiękniejsze oblicze Ameryki Południowej!


Plan rejsu
Dzień Port Przypłynięcie Wypłynięcie
1 Wylot z Polski --:-- --:--
2 Rio de Janeiro, Brazylia -- --
3 Rio de Janeiro, Brazylia --:-- 22:00
4 Ilhabela, Brazylia 08:00 16:00
5 Camboriú, Brazylia 08:00 16:00
6 Dzień na morzu --:-- --:--
7 Montevideo, Urugwaj 10:00 19:00
8 Buenos Aires, Argentyna 08:00 18:00
9 Dzień na morzu --:-- --:--
10 Dzień na morzu --:-- --:--
11 Rio de Janeiro, Brazylia 12:00 --:--
12 Powrót do Polski --:-- --:--
Proponowany program rejsu

Dzień 1 - Wylot z Polski

Przywitanie z pilotem Unique Moments na lotnisku w Warszawie. Przelot z Warszawy z 1 przesiadką do Rio de Janeiro. Zakwaterowanie w hotelu przy plaży Copacabana.

Dzień 2 - Rio de Janeiro, Brazylia

Dzień pełen wrażeń w zniewalającym Rio! Słońce zalewa ulice tego kosmopolitycznego miasta, w którym wieżowce przeplatają się z dramatycznym widokiem gór oraz złotymi, piaszczystymi plażami. Jednak w swojej historii Rio nie było miejscem zabaw, ale ważnym portem do transportu złota, kamieni szlachetnych i kawy oraz siedzibą władzy kolonialnej. Plaże Rio definiują jego kulturę: żywe, radosne, piękne, a każda plaża ma swój własny smak: od wielkiej plaży Copacabana z siatkami do siatkówki i kawiarniami na świeżym powietrzu po uwodzicielską Ipanemę.

Opcjonalna wycieczka: Rio de Janeiro City Tour z wizytą w szkole samby. Odkrywanie centrum historycznego Rio z lokalnym przewodnikiem. Wycieczkę rozpoczniemy od Katedry San Sebastian z brutalistyczną architekturą  z lat 60-tych, która może pomieścić 20 000 osób. Na naszej trasie nie zabraknie ważnych zabytków miasta znajdujących się na placu Cinelândia. Po czasie wolnym na lunch odwiedzimy Acadêmicos Do Grande Rio – jedną z głównych szkół samby w Rio. Prezentacja kostiumów i historii tańca. DegustacjaCaipirinha. Cena: ok. 85-100 USD/os. (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników)

Dzień 3 - Rio de Janeiro, Brazylia

Kolejny dzień w Rio pozwoli nam na dalszą eksploracje miasta. Pobyt w stolicy nie byłby wykorzystany w pełni, gdyby nie wizyta na wzgórzu Corcovado, skąd rozpościera się najbardziej znany widok tego kraju. Statua Chrystusa Zbawiciela wznosząca się 710 m n.p.m. została postawiona w 1931r. przez francuskiego architekta, polskiego pochodzenia – Paul’a Landowskiego. Na górę wjedziemy małym, elektrycznym pociągiem, który porusza się po największym miejskim lesie na świecie - Parku Narodowym Tijuca. Po południu zaokrętowanie na statku Costa Fascinosa.

Dzień 4 - Ilhabela, Brazylia

Ilhabela, to w wolnym tłumaczeniu „Piękna wyspa” i to nie bez powodu! Wyspę zajmują bujne, zielone tereny, które dostarczają wiele szlaków do wspinaczki. Nie brak również piaszczystych plaż, gdzie w spokoju można się delektować widokami. Ilhabela będzie miłym przystankiem po głośnym i tłocznym Rio de Janeiro oraz przed wielkomiejskim Buenos Aires.

Opcjonalna wycieczka: Przejazd w kierunku historycznego centrum. Odwiedzimy stare więzienie, stare forum, główny kościół, muzeum żeglarskie i dom kultury. Następnie udamy się do punktu widokowego Barreiros z możliwością zrobienia zdjęć. Zatrzymamy się na 40 minut na kąpiel w morzu. Następnie udamy się do Fazenda Engenho d´Agua, uważanej za jeden z głównych walorów historycznych i kulturowych Ilhabela. Cena: 79-86 USD/os. (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników)

Dzień 5 - Camboriú, Brazylia

Miasto Camboriú, dawniej zamieszkane przez rdzenną ludność, zostało skolonizowane przez Portugalczyków w XVI wieku, podobnie jak terytorium dzisiejszej Brazylii. Miasto jest jednym z najważniejszych kurortów turystycznych na południu Brazylii, chętnie odwiedzanym zarówno przez Brazylijczyków, jak i obcokrajowców.

Opcjonalna wycieczka: Wyjazd z portu Camboriú na panoramiczną wycieczkę po plażach od Pontal Norte do Barra Sul, wzdłuż pięknej Avenida Atlântica, z przystankiem na zrobienie pięknych zdjęć. Nastepnie odwiedziny w Parku Unipraias, który  jest główną atrakcją turystyczną Balneario Camboriú. Kolejki linowe łączą trzy stacje, między południową stroną Balneario Camboriú, w górę do wzgórza Aguada i w dół do plaży Laranjeiras, i zapewniają wyjątkowe wrażenia z uprzywilejowanym widokiem na miasto i las deszczowy. Jest to jedyna na świecie trasa łącząca dwie plaże! Podczas postoju na jednym z przystanków udamy się do Fantastycznego Lasu, gdzie odbędziemy podróż magicznym pociągiem zawieszonym około 3 m nad ziemią. Cena: 64-86 USD/os. (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników)

Dzień 6 - Dzień na morzu

Dzień na morzu to idealny czas, aby  odpocząć i wykorzystać wszelkie rozrywki, jakie oferuje nam armator. Dla spragnionych wrażeń polecamy wizytę w kasynie lub parku linowym. Natomiast tęskniącym za aktywnym wypoczynkiem proponujemy wizytę w siłowni z panoramicznym oknami z widokiem na morze, mecze i rozgrywki na jednym z wielu boisk sportowych lub zabawy w parku wodnym. Tu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Wieczorem statek również tętni życiem, zachęcając Gości do wizyty w teatrze lub dyskotece. Zabawa trwa przez całą noc.

Dzień 7 - Montevideo, Urugwaj

Montevideo to stolica Urugwaju, a także główne centrum handlowe i kulturalne kraju. Populacja obszaru metropolitalnego Montevideo wynosi blisko 2 miliony – ponad połowa populacji Urugwaju. Miasto słynie z wielu dużych parków, wysadzanych drzewami ulic, piaszczystych plaż i szerokich alej. Wzdłuż nabrzeża Montevideo znajduje się Rambla, szeroki chodnik biegnący wzdłuż wybrzeża miasta. Podczas eksploracji zauważysz deptaki, a także wyjątkowe sklepy i restauracje w okolicy. Mieszkańcy Montevideo spędzają wolny czas na łowieniu ryb z rambli, rozmawiając z przyjaciółmi na placach i w kawiarniach oraz przeglądając targi na świeżym powietrzu. Czas wolny lub opcjonalna wycieczka (szczegóły wkrótce).

Dzień 8 - Buenos Aires, Argentyna

Buenos, boskie Buenos… Stolica Argentyny łączy w sobie wpływy włoskie z hiszpańskimi, architekturę w postaci barwnych murali i oszołamiający zapach tradycyjnego asado czyli grillowanego mięsa wysokiej klasy.

Wycieczka fakultatywna: Podczas całodniowej wycieczki poznamy najpiękniejsze zakątki stolicy Argentyny. Bijące serce Buenos Aires, to Plaza de Mayo oraz skupiające się wokół niego ulice i budynku, jak np. najszersza ulica na świecie – Aleja 9 lipca. Dopełnieniem będzie wizyta w najpiękniejszych dzielnicy la Boca, gdzie na ulicy tańczy się pełne pasji tango. Następnie najmłodsza dzielnica Puerto Madero, która charakteryzuje się budynkami z czerwonej cegły, a dziś jest jednym z najważniejszych punktów gastronomicznych na mapie Buenos Aires. Mieszanka tradycyjnego klimatu Buenos Aires z nowoczesnością. Popołudnie spędzimy w dzielnicy La Recoleta, która słynie m.in. z cmentarza, na którym wiele zabytków zostało uznanych za pomniki narodowe. Nie zabraknie również odwiedzin w Bosque del Palermo – obszar leśny w jednej z najbogatszych dzielnic miasta. Cena: 97-138 USD/os. (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników)

Dzień 9 - Dzień na morzu

Dzień na morzu – czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku.

Dzień 10 - Dzień na morzu

Dzień na morzu – czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku

Dzień 11 - Rio de Janeiro, Brazylia

Po zejściu ze statku zostanie jeszcze kilka godzin na wykorzystanie ostatnich chwil w Rio de Janeiro. Głowa Cukrowa to obok statuy Chrystusa Zbawiciela, kolejny popularny punkt widokowy. Kolejką linową wjedziemy na wysokość 396 m n.p.m., gdzie rozpościera się spektakularny widok na zatokę Guanabara. To punkt obowiązkowy każdej wycieczki do Brazylii! Po południu transfer na lotnisko. Wieczorny wylot do Polski z 1 przesiadką.

Dzień 12 - Powrót do Polski

Powrót do Warszawy w godzinach popołudniowych.

Dodatkowe informacje

 DODATKOWE INFORMACJE:

 • Program wyjazdu oraz rozkład lotów (godzina wylotu, miejsce wylotu) może ulec zmianie; organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 20 osób
 • Wjazd na terytorium krajów  wymienionych w programie jest możliwy tylko dla posiadaczy paszportu, którego ważność wynosi  min. 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki
 • Oferta wymaga potwierdzenia
 • Waluta na statku: USD

COSTA FASCINOSA ****

Rok budowy: 2012   

Linia: Costa Cruises

Tonaż: 113 200 ton

Długość: 290m

Szerokość: 35,5m

Szybkość: 23 węzły

Pokłady pasażerskie: 13

Załoga: 1100

Pasażerowie: 3800

Waluta: EURO

 

Costa Fascinosa jest młodszą siostrą flagowego statku Costa Favolosa. Latem na swojej trasie odwiedza państwa Europy Półnonej, m.in. Niemcy, Szwecję, Finlandię, Rosję, Estonię i Litwę. Europejską zimę spędza w znacznie cieplejszym klimacie Ameryki Południowej. Na pokładzie tego statku każdy znajdzie coś dla siebie! Maluchy spędzą świetnie czas wolny na zabawie w pirackim statku lub średniowiecznym zamku, a dorośli w kasynie, teatrze lub nad brzegiem basenu. Wnętrza statku nawiązują do arcydzieł kinematografii, opery i teatru, a ogromne atrium zachwyca panoramicnzymi windami oraz wieloma lustrami, które tworzą magiczny efekt. 

Atrakcje na statku:
Restauracje
 • Il Gattopardo Restaurant - dwupoziomowa restauracja, dania kuchni włoskiej
 • Otto e Mezzo - dwupoziomowa restuaracja, dania kuchni śródziemnomorskiej
 • Tulipano Nero Buffet - restauracja bufetowa
 • Club Fascinosa - restauracja serwująca wykwitne danie, za dodatkową opłatą
 • Samsara Restaurant - restuaracja dla gości apartamentów Samsara, za dodatkową opłatą
Bary i kawiarnie

13 barów, w tym m.in:

 • Bagdad Cafè
 • Bar Classico Malìa
 • Blu Velvet
 • Scuderia
Rozrywka
 • kino 4D
 • kasyno
 • biblioteka
 • trzypoziomowy teatr
 • dyskoteka
 • pasaż handlowy z butikami
 • salon gier video
 • symulator Formuły 1
 • kafejka internetowa
Rozrywka dla najmłodszych
 • basen dla dzieci ze statkiem pirackim i zamkiem
 • Squok Mini Club - klub dla dzieci w wieku 3-6, zajęcia z animatorem
 • Squok Maxi Club - klub dla dzieci w wieku 7-11, zajęcia z animatorem
 • Teen Club Junior - klub dla dzieci w wieku 12-14, zajęcia tematyczne
 • Teen Club - klub dla dzieci w wieku 15-17, zajęcia tematyczne
Sport i rekreacja
 • 4 baseny 
 • 5 jacuzzi
 • zjeżdżalnie wodne
 • siłownia
 • wielofunkcyjne boisko sportowe
 • ścieżka do biegania na świeżym powietrzu
 • symulator do gry w golfa
 • tor do jazdy na wrotkach 
SPA & Beauty
 • Samsara SPA z gabinetami zabiegowymi
 • sauna
 • łaźnia turecka
 • solarium
 • jacuzzi
 • talasoterapia
 • salon piękności
 • Barber Shop dla Panów

Kabiny:
Kabina wewnętrzna

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 14m²

 

Kabina z balkonem
Kabina z balkonem

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatny balkon ze stolikiem i dwoma krzesłami
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • interaktywny telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 20m²
Cena wyjazdu (za 1 os.) zawiera:

 • przelot samolotem linii lotniczych KLM na wybranej trasie ze wszystkimi opłatami
 • rejs o długości 8nocy/9dni luksusowym statkiem Costa Fascinosa z zakwaterowaniem w wybranej kabinie
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacje oraz przekąski) wraz z napojami do posiłków (kawa, herbata, woda, soki do śniadań z dystrybutorów) podczas rejsu
 • zakwaterowanie na 2 noce w hotelu 4* ze śniadaniami w Rio de Janeiro
 • wycieczkę na Corcovado
 • wycieczkę na „Głowę Cukrową”
 • opiekę polskiego pilota (od momentu wylotu z Polski na wyłączność grupy)
 • wszystkie transfery na miejscu
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • Ubezpieczenie KL (60 000 EUR0, NNW (NWI 30 000 PLN lub NWS 30 000 PLN) oraz bagażu (4 000 PLN), TU Signal Iduna

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowych napiwków dla obsługi statku w kwocie 11 EUR/os./dzień
 • kosztów dodatkowych posiłków
 • dopłaty do opcji All Inclusive na statku lub przed rejsem;
 • dopłaty do opcjonalnych wycieczek w odwiedzanych miejscach podczas rejsu oraz do wybranych usług na statku np. SPA oraz pakietu internetowego;
 • ewentualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji czy przerwania imprezy
Zapraszamy!
Ważne informacje:

 • Program wyjazdu oraz rozkład lotów (godzina wylotu, miejsce wylotu) może ulec zmianie; organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 20 osób
 • Wjazd na terytorium krajów wymienionych w programie jest możliwy tylko dla posiadaczy paszportu, którego ważność wynosi min. 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki
 • oferta wymaga potwierdzenia
 • waluta na statku: USD

My Soft Drinks napoje bezalkoholowe serwowane na kieliszki/szklanki: bezalkoholowe drinki, kawa, herbata, bezalkoholowe napoje, soki, woda, energy drink. Pakiet obowiązuje w restauracjach i barach. Pakiet nie zawiera marek PREMIUM oraz mini baru w kabinie. Cena: 185 EUR/os./rejs

My Drinks napoje serwowane na kieliszki/szklanki: wina, piwa, whisky, wermuty, koktajle i inne alkohole + napoje gorące, kawy, napoje bezalkoholowe, 1 butelka wody 0,5 litra dziennie na osobę. Pakiet obowiązuje w restauracjach i barach.Pakiet nie zawiera marek PREMIUM oraz mini baru w kabinie. Cena: 275 EUR/os./rejs

My Drinks Plus szeroki wybór napojów bezalkoholowych oraz najlepszych alkoholi PREMIUM (do 9 EUR). Pakiet obowiązuje w restauracjach i barach. Pakiet obejmuje napoje z mini baru (jeśli jest dostępny na statku). Cena: 365 EUR/os./rejs

Wykupienie pakietu napojów jest możliwe jedynie na czas całego rejsu dla wszystkich osób podróżujących w jednej kabinie. Pakiet bezalkoholowy dla dzieci w wieku 4-17 lat w cenie: 120 EUR/rejs. Ceny obowiązują w momencie dokonywania rezerwacji lub nie później niż 40 dni przed rejsem.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij