RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą

Rejs po Hawajach z przystankiem w Los Angeles i San Francisco

OFERTA WYPRZEDANA
nazwa:
Rejs po Hawajach z przystankiem w Los Angeles i San Francisco
trasa rejsu:

Los Angeles - Honolulu - Maui - Hilo - Kona - Kauai - San Francisco

zakwaterowanie:
wyżywienie:
termin wyjazdu:
długość rejsu:
7 dni
miejsce wylotu:
Wyróżniki oferty:
 • rejs luksusowym statkiem Norwegian Pride of America
 • aż 4 hawajskie wyspy w trakcie rejsu!
 • wizyta w kalifornijskich metropoliach: Los Angeles i San Francisco
 • wycieczka „Honolulu City Tour + Pearl Harbor” w cenie wyjazdu z polskim przewodnikiem
 • wycieczka „Poznaj Los Angeles” w cenie wyjazdu z polskim przewodnikiem
 • polski pilot podczas całego wyjazdu
 • wypoczynek na hawajskiej wyspie Oahu po rejsie
 • kameralna grupa
28 890 zł/os.
57 780 zł razem

Wyjątkowy, 7-dniowy rejs po czterech głównych hawajskich wyspach: Oahu, Maui, Kaua’i i Big Island of Hawaii. W czasie rejsu propozycja wielu ciekawych wycieczek fakultatywnych. Podziwiaj kaskadowe wodospady, aktywne wulkany, czarne, zielone i białe piaszczyste plaże, liczne zabytki i dziewiczą przyrodę. Podczas podróży odwiedzisz również słynne Los Angeles i San Francisco, gdzie poczujesz prawdziwy amerykański klimat Zachodniego Wybrzeża!

Rejs po Hawajach z przystankiem w Los Angeles i San Francisco

Plan rejsu
Dzień Miejsce Przypłynięcie Wypłynięcie
1 Wylot z Polski --:-- --:--
2 Los Angeles/Stany Zjednoczone --:-- --:--
3 Los Angeles/Stany Zjednoczone --:-- --:--
4 Honolulu/Hawaje --:-- 19:00
5 Maui/Hawaje 08:00 --:--
6 Maui/Hawaje --:-- 18:00
7 Hilo/Big Island 08:00 18:00
8 Kona/Big Island 19:00 17:30
9 Kaua’i/Hawaje 08:00 --:--
10 Kaua’i/Hawaje --:-- 17:30
11 Honolulu/Hawaje 07:00 --:--
12 Honolulu/Hawaje --:-- --:--
13 San Francisco/Stany Zjednoczone --:-- --:--
14 San Francisco/Stany Zjednoczone --:-- --:--
15 San Francisco/Stany Zjednoczone --:-- --:--
16 Powrót do Polski --:-- --:--
Proponowany program rejsu

Dzień 1 - Wylot z Polski

Przywitanie z pilotem Unique Moments na lotnisku w Warszawie. Przelot z Warszawy do Los Angeles z 1 przesiadką. Następnie transfer i zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek po podróży.

Więcej
Dzień 2 - Los Angeles/Stany Zjednoczone

Czas wolny w Mieście Aniołów lub opcjonalna wycieczka fakultatywna. Będzie to niesamowita okazja, aby w asyście polskojęzycznego przewodnika, poznać kulturę i historię jednego z najbardziej ikonicznych miast w USA.


Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem (dodatkowo płatna): Naszą wycieczkę rozpoczniemy od odwiedzenia Downtown, gdzie spacerując Olvera Street, najstarszą częścią Downtown, zobaczmy między innymi Old Times Magazine Building – byłą siedzibę redakcji gazety The Times, City Hall – siedziba władz miasta oraz Union Station – największą stację kolejową w LA. Następnie udamy się do Beverly Hills, gdzie będziemy mogli zrobić zakupy na Rodeo Drive oraz zrobić sobie zdjęcie przy ikonicznym znaku Beverly Hills. Na zakończenie przejazd do Santa Monica, gdzie będzie czas wolny na spacery oraz kąpiele w Pacyfiku. Będzie to doskonała okazja do podziwiania bajecznego zachodu słońca na plaży.

Więcej
Dzień 3 - Los Angeles/Stany Zjednoczone

Wykwaterowanie z hotelu, następnie wycieczka z polskim przewodnikiem w cenie wyjazdu. Później transfer na lotnisko i bezpośredni przelot do Honolulu, następnie transfer i zakwaterowanie w hotelu.


Wycieczka z polskim przewodnikiem w cenie wyjazdu: Naszą wycieczkę rozpoczniemy od odwiedzenia Hollywood, gdzie będziemy spacerować Aleją Gwiazd. Odwiedziny Dolby Theatre – miejsce corocznych ceremonii wręczania Oscarów. Następnie udamy się do Griffith Observatory, gdzie będziemy podziwiać wspaniała panoramę Los Angeles. Przed wylotem na Hawaje – panoramiczny przejazd przez kultową Venice Beach, znaną z wielu amerykańskich filmów.

Więcej
Dzień 4 - Honolulu/Hawaje

Wykwaterowanie z hotelu, a następnie wycieczka Honolulu City Tour i Pearl Harbor. Wraz z polskim przewodnikiem odkryjemy najpiękniejsze części miasta, a następnie udamy się w historyczną podróż do wciąż aktywnej bazy wojskowej Pearl Harbor. Podczas zwiedzania Visitor Center z multimedialną ekspozycją przybliżającą okres II Wojny Światowej na Pacyfiku, zagłębimy się w szczegóły bombardowania Zatoki Perłowej przez japońskie samoloty w grudniu 1941 roku. W programie rejs stateczkiem do miejsca upamiętniającego zatopienie krążownika “Arizona”. Następnie zaokrętowanie na statku Norwegian Pride of America.

Więcej
Dzień 5 - Maui/Hawaje

Maui to druga co do wielkości wyspa Hawajów. Lokalni nazywają ją również wyspą dolin. Nazwę tę zawdzięcza dzięki usytuowaniu dwóch wulkanów, które utworzyły między nimi przesmyk. Nie brak tutaj romantycznych plaż i zatoczek, jak również miejsc idealnych do surfowania.


Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem (dodatkowo płatna) – szczegóły wkrótce.

Więcej
Dzień 6 - Maui/Hawaje

Kolejny dzień na zwiedzanie malowniczej wyspy Maui to wspaniał czas na doświadczenie Hawajskiego uroku.

Więcej
Dzień 7 - Hilo/Big Island

Kolejnym naszym przystankiem będzie północna wyspa Hawajów, która zachwyci mieszanką dramatycznych widoków połączonych z żyznymi lasami deszczowymi i barwnymi kwiatami. To właśnie w tej części wielkiej wyspy, będziemy mogli poczuć prawdziwy hawajski klimat. Sama wyspa Big Island of Hawaii nazywana jest wyspą wulkanów, czego podkreśleniem jest Park Narodowy Hawajskich Wulkanów.


Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem (dodatkowo płatna) – szczegóły wkrótce.

Więcej
Dzień 8 - Kona/Big Island

Całe miasto Kona przypomina gigantyczną szklarnię ze spektakularnymi tropikalnymi kwiatami na każdym kroku. Przystanek tutaj to świetna okazja na zakup pamiątek, skosztowanie pysznej hawajskiej kawy oraz odwiedziny w lokalnej restauracji. Urokliwe miasto Hilo, na pewno pozostawi w pamięci odwiedzających rajski pejzaż.


Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem (dodatkowo płatna) – szczegóły wkrótce.

 

Więcej
Dzień 9 - Kaua’i/Hawaje

Kaua’i to najstarsza z hawajskich wysp, wulkaniczna kraina, mająca prawie 6 milionów lat. Niektórzy twierdzą, że wyspa jest najpiękniejszą w całym archipelagu. Dominuje tutaj soczysta zieleń, wodospady, kaniony, kolorowe kwiaty i zapach kawy.


Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem (dodatkowo płatna) – szczegóły wkrótce.

Więcej
Dzień 10 - Kaua’i/Hawaje

Kolejny dzień na wyspie Kauai to idealna okazja aby odkryć ukoki tej magicznej wyspy.

Więcej
Dzień 11 - Honolulu/Hawaje

Po zejściu ze statku czas na odkrycie stolicy Hawajów – Honolulu. Transfer i zakwaterowanie w hotelu, następnie czas wolny lub dla chętnych rejs katamaranem o zachodzie słońca z plaży Waikiki.

Więcej
Dzień 12 -  Honolulu/Hawaje

Czas wolny w stolicy Hawajów lub opcjonalna wycieczka fakultatywna.


Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem (dodatkowo płatna): Idealna okazja do zapoznania się z największymi atrakcjami Oahu. W pierwszej kolejności udamy się na punkt widokowy w pobliżu krateru Diamond Head - symbolu wyspy, a następnie przejedziemy przez rezydencyjną dzielnicę Honolulu – Kahala. Następnie przejazd w kierunku North Shore – zwanego królestwem surferów. Wizyta na plantacji ananasów oraz słynnej plaży Sunset Beach. W programie zaplanowana jest degustacja hawajskich specjałów: kawy Kona i orzechów Macadamia.

Więcej
Dzień 13 - San Francisco/Stany Zjednoczone

Wymeldowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Przelot z Honolulu do San Francisco, następnie transfer i zameldowanie w hotelu.

Więcej
Dzień 14 - San Francisco/Stany Zjednoczone

San Francisco to dynamicznie rozwijające się miasto w Kalifornii, znane z charakterystycznej panoramy z mostem Golden Gate, kulturalnych dzielnic, innowacyjności w Dolinie Krzemowej i bogatej sceny kulinarno-artystycznej. Poznamy to wspaniale miasto bliżej podczas opcjonalnej wycieczki fakultatywnej lub na własną rękę podczas czasu wolnego.


Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem (dodatkowo płatna): Nasza przygoda rozpocznie się od Twin Peaks, skąd rozpościera się niesamowity widok na panoramę San Francisco. Nie możemy zapomnieć o zatrzymaniu się przy słynnym moście Golden Gate na North Vista Point, skąd będziemy podziwiać imponujący widok na zatokę. Przez Civic Center, przepięknie skomponowany z City Hall, Federal Buildings i innymi historycznymi budowlami, dotrzemy do Chinatown, gdzie zatrzymamy się na pyszny lunch. Po obiedzie odkryjemy uroki dzielnicy North Beach, zwanej także Little Italy, oraz pokonamy krętą i malowniczą Lombard Street. Niezapomniane wrażenia gwarantuje także spacer po nabrzeżu Fisherman's Wharf, z możliwością krótkiego rejsu po zatoce z Red and White Fleet. Wieczorem zakończymy naszą podróż kolacją w urokliwym miejscu Capurro's na Jefferson Street i przejażdżką Cable Car do Union Square.

Więcej
Dzień 15 - San Francisco/Stany Zjednoczone

Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do centrum handlowego i czas na zakupy. Po zakupach przejazd na lotnisko i lot powrotny do Polski.

Więcej
Dzień 16 - Powrót do Polski

Przylot na lotnisko w Warszawie.

Więcej
Dodatkowe informacje

 • Program rejsu oraz rozkład lotów może ulec zmianie. Organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów lub w zmianie pierwotnie planowanej trasy rejsu przez armatora.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 16 osób.
 • Oferta wymaga potwierdzenia.
 • Wjazd na terytorium krajów wymienionych w programie jest możliwy tylko dla posiadaczy paszportu, którego ważność wynosi min. 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki.
 • Do wszystkich usług spa, zakupów napoi lub posiłków w restauracjach specjalistycznych doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 20% (nie dotyczy pakietów posiłków i napojów Free at Sea). Gdy statek stoi w porcie, do wszystkich dodatkowych zakupów, doliczany jest podatek stanowy w wysokości 4,275%.
 • Waluta na statku: USD.
Pride of America

NORWEGIAN PRIDE OF AMERICA ****

Rok budowy: 2005 (renowacja 2016)

Linia: Norwegian Cruise Line

Tonaż: 80 439 ton

Długość: 280m

Szerokość: 37m

Szybkość: 22 węzły

Pokłady pasażerskie: 15

Załoga: 927

Pasażerowie: 2186

Waluta: USD

 

Aloha! Pride of America to jedyny statek wycieczkowy, który kursuje regularnie pomiędzy czterema głównymi wyspami hawajskimi. Statek wypływa z Honolulu i w trakcie tygodniowego rejsu odwiedza Kahului, Hilo, Konę i Nawiliwili. Podróżując z jednej egzotycznej wyspy na drugą, możemy doświadczyć hawajskiej kultury również na pokładzie Pride of America - szeroki wybór restauracji i barów serwujących tradycyjne potrawy, przestronne pokoje i apartamenty z balkonami idealnymi do obserwacji wielorybów, widok na wulkan Kilauea oraz zachwycające wybrzeże Na Pali sprawią, że podróż stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. 

Atrakcje na statku:
Restauracje
 • Skyline - główna restuaracja à la carte, kuchnia tradycyjna
 • Liberty - główna restauracja à la carte, kuchnia współczesna
 • East Meets West - kuchnia azjatycka 
 • Aloha Café - restauracja bufetowa
 • całodobowy Cadillac Diner - kuchnia amerykańska
 • Key West Bar & Grill - bar serwujący burgery, hot dogi
 • Moderno Churrascaria* - brazylijskie mięsne dania z grilla
 • La Cucina* - kuchnia włoska
 • Sushi* - kuchnia japońska
 • Teppanyaki* - kuchnia japońska 
 • Cagney's Steakhouse* - steki w amerykańskim stylu   
 • Jefferson's Bistro* - kuchnia francuska

* restaurajce dodatkowo płatne 

Bary i kawiarnie
 • Aloha Lanai Bar
 • Gold Rush Saloon
 • John Adams Coffee Bar
 • Key West Bar & Grill
 • Napa Wine Bar
 • Ocean Drive Bar
 • Pink's Champagne Bar
 • Waikiki Bar
 • Dolce Gelato
Rozrywka
 • teatr Hollywood
 • Mardi Gras Cabaret Lounge & Nightclub
 • pokój gier video
 • pokój gier planszowych i karcianych 
 • kafejka internetowa
 • galeria sztuki
 • biblioteka
 • pasaż handlowy z butikami 
 • fotograf
Rozrywka dla najmłodszych
 • Splash Academy - zajęcia tematyczne dla dzieci w trzech grupach wiekowych: 3-5lat, 6-9lat oraz 10-12lat
 • Entourage - dedykowane miejsce dla młodzieży, pokój sztuki i muzyki
 • pokój gier video
 • pokój gier planszowych i karcianych 
Sport i rekreacja
 • 3 baseny
 • 4 jacuzzi
 • centrum fitness 
 • zajęcia fitness w grupie
 • słoneczne tarasy z cichą strefą
 • wielofunkcyjne boisko sportowe (siatkówka, koszykówka)
 • symulator do gry w golfa
 • ścieżka do joggingu
 • szachy na świeżym powietrzu
SPA & Beauty
 • SPA Mandara - zabiegi relaksujące oraz pielęgnacyjne, masaże terapeutyczne
 • łaźnia parowa
 • sauna
 • salon piękności
 • kosmetyczka
 • fryzjer

Kabiny:
Studio dla 1 osoby
Studio dla 1 osoby

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne 
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: ok. 10m²
Kabina wewnątrzna

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa w niektórych kabinach dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: 12-20m²
Kabina z oknem

Wyposażanie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa dostępne są rozkładane łóżka
 • okno/okno typu bulej
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: 13-20m²
 • niektóre kabiny mogą mieć ograniczoną widoczność z okna
Kabina z balkonem

Wyposażenie:

 • 1 łóżko podwójne (lub 2 łóżka pojedyncze)
 • w przypadku trzeciego/czwartego gościa dostępne są rozkładane łóżka
 • prywatny balkon ze stolikiem i dwoma krzesłami
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło, sofa
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • powierzchnia: 16-26m²
Family Suite Deluxe z balkonem

Wyposażenie:

 • łóżko typu queen size w oddzielnej sypialni
 • sypialnia dla dzieci, pokój dzienny i jadalnia
 • prywatny balkon ze stolikiem i krzesłami
 • prywatna łazienka z prysznicem i wanną z hydromasażem
 • ręczniki i zestaw eksluzywnych kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • telewizor z płaskim ekranem
 • szafa, biurko, krzesło, sofa
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • kabiny mogą pomieścić do 6 osób
 • powierzchnia: ok. 57m²

Dodatkowe udogodnienia:

 • obsługa concierge i kamerdynera 
 • pierwszeństwo wejścia i zejścia ze statku
 • szlafrok, kapcie i duże ręczniki kąpielowe
 • Menu Pillow - możliwość wyboru poduszki do spania
 • wino musujące, woda oraz owoce na powitanie w kabinie
 • zaproszenia na eksluzywne śniadania i obiady
 • posiłki dostarczane do apartamentu z dowolnej restauracji (obowiązują opłaty za wstęp)
 • smakołyki dostarczane co noc do drzwi kabiny
 • całodobowy room service
 • ekspres do kawy
 • przyjęcie z oficerami statku
Penthouse z balkonem

Wyposażenie:

 • łóżko typu king size oddzielone kotarką
 • w przypadku kolejnych gości rozkładane łóżko i sofa
 • kącik wypoczynkowy i jadalnia
 • panoramiczne okna z widokiem na ocean
 • prywatny, przestronny balkony ze stolikiem, krzesłami, leżakami 
 • prywatna łazienka z prysznicem
 • ręczniki i zestaw eksluzywnych kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • telewizor z płaskim ekranem
 • pianino, szafa, biurko, krzesło, sofa
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • apartament może pomieścić do 6 osób
 • powierzchnia: 31-62m²

Dodatkowe udogodnienia:

 • obsługa concierge i kamerdynera 
 • pierwszeństwo wejścia i zejścia ze statku
 • szlafrok, kapcie i duże ręczniki kąpielowe
 • Menu Pillow - możliwość wyboru poduszki do spania
 • wino musujące, woda oraz owoce na powitanie w kabinie
 • zaproszenia na eksluzywne śniadania i obiady
 • posiłki dostarczane do apartamentu z dowolnej restauracji (obowiązują opłaty za wstęp)
 • smakołyki dostarczane co noc do drzwi kabiny
 • całodobowy room service
 • ekspres do kawy
 • przyjęcie z oficerami statku
Deluxe Penthouse z balkonem
Deluxe Penthouse z balkonem

Wyposażenie:

 • łóżko typu king size oddzielone kotarką
 • w przypadku kolejnych gości rozkładane łóżko i sofa
 • kącik wypoczynkowy i jadalnia
 • panoramiczne okna z widokiem na ocean
 • prywatny, przestronny balkony ze stolikiem, krzesłami, leżakami 
 • prywatna łazienka z prysznicem i wanną
 • ręczniki i zestaw eksluzywnych kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • telewizor z płaskim ekranem
 • pianino, szafa, biurko, krzesło, sofa
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • apartament może pomieścić do 6 osób
 • powierzchnia: ok. 82m²

Dodatkowe udogodnienia:

 • obsługa concierge i kamerdynera 
 • pierwszeństwo wejścia i zejścia ze statku
 • szlafrok, kapcie i duże ręczniki kąpielowe
 • Menu Pillow - możliwość wyboru poduszki do spania
 • wino musujące, woda oraz owoce na powitanie w kabinie
 • zaproszenia na eksluzywne śniadania i obiady
 • posiłki dostarczane do apartamentu z dowolnej restauracji (obowiązują opłaty za wstęp)
 • smakołyki dostarczane co noc do drzwi kabiny
 • całodobowy room service
 • ekspres do kawy
 • przyjęcie z oficerami statku
Owner's Suite z balkonem

Wyposażenie:

 • łóżko typu king size w oddzielnej sypialni
 • garderoba, pokój dzienny i jadalnia
 • panoramiczne okna z widokiem na ocean
 • prywatny, przestronny balkony ze stolikiem, krzesłami, leżakami i jacuzzi
 • prywatna łazienka z prysznicem i wanną z hydromasażem
 • ręczniki i zestaw eksluzywnych kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • telewizor z płaskim ekranem
 • pianino, szafa, biurko, krzesło, sofa
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • apartament może pomieścić do 4 osób
 • powierzchnia: 63-89m²
 • apartamenty na pokładzie 13 nie mają jacuzzi na balkonie, ani wanny z hydromasażem

Dodatkowe udogodnienia:

 • obsługa concierge i kamerdynera 
 • pierwszeństwo wejścia i zejścia ze statku
 • szlafrok, kapcie i duże ręczniki kąpielowe
 • Menu Pillow - możliwość wyboru poduszki do spania
 • wino musujące, woda oraz owoce na powitanie w kabinie
 • zaproszenia na eksluzywne śniadania i obiady
 • posiłki dostarczane do apartamentu z dowolnej restauracji (obowiązują opłaty za wstęp)
 • smakołyki dostarczane co noc do drzwi kabiny
 • całodobowy room service
 • ekspres do kawy
 • przyjęcie z oficerami statku
Deluxe Owner's Suite z balkonem

Wyposażenie:

 • łóżko typu king size w oddzielnej sypialni
 • garderoba, pokój dzienny i jadalnia
 • panoramiczne okna z widokiem na ocean
 • prywatny, przestronny balkony ze stolikiem, krzesłami, leżakami i jacuzzi
 • prywatna łazienka z prysznicem i wanną z hydromasażem
 • ręczniki i zestaw eksluzywnych kosmetyków
 • telefon, sejf, suszarka do włosów
 • telewizor z płaskim ekranem
 • pianino, szafa, biurko, krzesło, sofa
 • Wi-fi (dodatkowa opłata)
 • mini bar (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • apartament może pomieścić do 4 osób
 • powierzchnia: ok. 128m²

Dodatkowe udogodnienia:

 • obsługa concierge i kamerdynera 
 • pierwszeństwo wejścia i zejścia ze statku
 • szlafrok, kapcie i duże ręczniki kąpielowe
 • Menu Pillow - możliwość wyboru poduszki do spania
 • wino musujące, woda oraz owoce na powitanie w kabinie
 • zaproszenia na eksluzywne śniadania i obiady
 • posiłki dostarczane do apartamentu z dowolnej restauracji (obowiązują opłaty za wstęp)
 • smakołyki dostarczane co noc do drzwi kabiny
 • całodobowy room service
 • ekspres do kawy
 • przyjęcie z oficerami statku
Cena wyjazdu (za 1 os.) zawiera:

 • przelot samolotem linii lotniczych LOT na wybranej trasie ze wszystkimi opłatami
 • 8-dniowy rejs luksusowym statkiem Norwegian Pride of America wraz z atrakcjami oraz opłatami portowymi i lokalnymi podatkami;
 • zakwaterowanie w wybranej kabinie z 3 głównymi posiłkami, przekąskami i napojami z dystrybutorów w restauracji bufetowej;
 • zakwaterowanie w hotelu 3*/4* w Los Angeles (2 noce),
 • zakwaterowanie w hotelu 3* w Honolulu (przed i po rejsie, łącznie 3 noce)
 • zakwaterowanie w hotelu 3*/4* w San Francisco (2 noce),
 • transfery lotniskowe w Los Angeles, Honolulu oraz San Francisco;
 • półdniową wycieczkę z polskim przewodnikiem w Los Angeles (city tour);
 • półdniową wycieczkę z polskim przewodnikiem w Honolulu połączoną z wizytą w Pearl Harbor (city tour);
 • wycieczkę do centrum handlowego w San Francisco przed wylotem do kraju;
 • opiekę polskojęzycznego pilota Unique Moments;
 • ubezpieczenie KL (60 000 EUR), NNW (NWI 30 000 PLN i NWS 30 000 PLN) oraz bagażu (4 000 PLN) TU Signal Iduna;
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy;
 • kontakt z naszym biurem 24h na dobę.

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowych napiwków dla obsługi statku w kwocie 20 USD + local tax 4.275% /dzień/osoba płatnych na statku;
 • obligatoryjnej opłaty w wysokości 220 USD/os. tytułem realizacji programu na miejscu (parkingi, lokalni przewodnicy, serwis bagażowy, napiwki dla kierowców, pozostałe opłaty) płatnej przed wyjazdem)
 • opłaty za bagaż główny na trasie Los Angeles-Honolulu-San Francisco (ok. 40 USD/lot)
 • wyżywienia i napojów podczas zakwaterowania i zwiedzania w Los Angeles;
 • wyżywienia i napojów podczas zakwaterowania i zwiedzania w Honolulu (przed i po rejsie);
 • wyżywienia i napojów podczas zakwaterowania i zwiedzania w San Francisco
 • wycieczek fakultatywnych w odwiedzanych miejscach podczas rejsu i po rejsie oraz do wybranych usług na statku np. SPA, fryzjer, kosmetyczka, posiłki w restauracjach tematycznych, pakiet internetowy;
 • opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i/lub przerwania wyjazdu;
 • wizy elektronicznej ESTA pozwalającej na wjazd do USA (21 USD).
Zapraszamy!
Ważne informacje:

 • Program rejsu oraz rozkład lotów może ulec zmianie. Organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów lub w zmianie pierwotnie planowanej trasy rejsu przez armatora.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 16 osób.
 • Oferta wymaga potwierdzenia.
 • Wjazd na terytorium krajów wymienionych w programie jest możliwy tylko dla posiadaczy paszportu, którego ważność wynosi min. 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki.
 • Do wszystkich usług spa, zakupów napoi lub posiłków w restauracjach specjalistycznych doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 20% (nie dotyczy pakietów posiłków i napojów Free at Sea). Gdy statek stoi w porcie, do wszystkich dodatkowych zakupów, doliczany jest podatek stanowy w wysokości 4,275%.
 • Waluta na statku: USD.

Wykupując Pakiet Free at See zyskujemy szereg korzyści podczas trwania całego rejsu, m.in.:


Pakiet napoi HAWAII BEVERAGE PACKAGE
Goście mogą korzystać z alkoholi, piwa butelkowanego lub z beczki, win w kieliszkach i koktajli o wartości do 15 USD, lekkiego piwa, napojów bezalkoholowych i soków za darmo we wszystkich barach i restauracjach w dowolnym momencie podczas całego rejsu (dla 1. i 2. osoby w kabinie).


Kolacja a’la carte w restauracjach tematycznych
Dla kabin wewnętrznych oraz z oknem JEDEN raz podczas rejsu, a dla kabin z balkonem i wyższych DWA razy podczas rejsu (dla 1. i 2. osoby w kabinie). Obowiązują zapisy do restauracji tematycznych.

Internet - 150 minut dla 1. i 2. osoby w kabinie

Zniżkę na wycieczkę fakultatywną organizowaną przez armatora - 50 USD rabatu na wycieczkę

Masz pytania?
Skontaktuj się z opiekunem wyjazdu p.Jagodą
kom. 71 729 37 52
tel. 734 179 532
e-mail: jdk@um24.pl
lub zostaw kontakt
- oddzwonimy